Şimdi Ara

peugeot'un servisi sorunlu mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mini sınıfı peugeot 207 almayı planlıyorum! ama özelikle peugeot servisleri konusunda kulağa hoş gelmeyen şikayetler işitmekteyim! peugeot servisleri gerçekten sorunlu ve pahalımı?

• anlaşılan pek sorunlu değil
  • Konya'da(KORKMAZ) sorunsuz dört dörtlük hizmet veriyor. Ben bu servis var olduğu müddetce başka bir marka
    araç kullanmam ve fiyaları çok uygun.
  • İST. PEUGEOT PARLAR OLUMSUZ REFERANSIMDIR
    sikayetvar.com dan da parlar hakkında iyi dilekleri olanları okuyabilirsiniz.
  • bursa SANCELİK herzaman iyi davrandılar 10 üzerinden 10 degil ama gercekten iyi..SİKAYET var com a baktıgımda SANCELİKLE alakalı bir tek mesaj var oda TESEKKÜR MESAJI...Ama TR genelinde pug servislerini pek meth etmiyorlar ama fiyatlar olarak pahalı oldugunu hiç duymadım...İlinizi belirtirseniz arkadaslar daha kolay yardımcı olucaklardır...KOLAY GELSİN
  • İlla ki iyisi de kötüsü de olacaktır tabi ki..Hangi markanın servisi sorunsuz ki..Bir şekilde sorun çıkanlar olabilir..Bursa da hem TEKOTO hem de ŞANÇELİK için güzel şeyler söyleyebilirim..Tabi ki Şançelik bir adım önde..
  • Arkadasim Turkiyedeki servisler aracinin Garantisi bitene kadar sana bir melek gibi davranirlar (hepsi )
    ama garantin bittigi gun seninde işin bitmiştir seni öpmek için ellerinden geleni yaparlar ..
    bende 307SW 2003 Model var Efe Den aldim Berkeye goturdum hepsi hirsiz ve yalanci gozunun icine baka baka yalan soyluyorlar
  • anlaşılan sorunlu ama 207 de kendi sınıfında alınabilecek en iyi raç gibi gözüküyor! yaristende polodanda corsadanda daha iyi gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunus2003

anlaşılan sorunlu ama 207 de kendi sınıfında alınabilecek en iyi raç gibi gözüküyor! yaristende polodanda corsadanda daha iyi gibi

+999 ille servis e gitmek zorunda deilsin garantin bitince özel servise gidesin ki iyi servisler mevcut daha iyi ilgileniyorlar vede daha ucuz
  • Ankarada isen Fatih fatih fatih hocam...

Göralın 3 aydır inkar edip çözemediği problemi adamlar 15 dakikada bulup çözüm yolladılar ağzım açık kaldı. Ve yaklaşım on numara...
  • arkadaşlar,
    ben aksaray dayim (68)
    206 alacam ve alirkenda tabiki servise göstereceğim es dost aman galeriden alirken servise dikkat diyorlar.
    bilirsiniz türk zekiliğini konubu iste. ankara-konya-kayseri-adana bu sehirlerin birinden düsünüyorum
    bu sehirlerde hangi servisler var? bu servislerden hangisi is yapar? hangisi hakikaten arabadan anlar?
    bilgiler icin tesekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocavan

arkadaşlar,
    ben aksaray dayim (68)
    206 alacam ve alirkenda tabiki servise göstereceğim es dost aman galeriden alirken servise dikkat diyorlar.
    bilirsiniz türk zekiliğini konubu iste. ankara-konya-kayseri-adana bu sehirlerin birinden düsünüyorum
    bu sehirlerde hangi servisler var? bu servislerden hangisi is yapar? hangisi hakikaten arabadan anlar?
    bilgiler icin tesekkürler.

ben ankaradayım göral a gidiyorum cogu tanıdık oldugu icin hiç bir problem cıkmadı bu güne kadar tavsiye edebilirim sana göralı
  • Kesinlikle ve kesinlikle Konya KORKMAZLAR....tek geçerim.adem ustayı bulun.Teknik servis elemanları arası sınavda teknik konularda türkiye 2.liği var.Arkadaşlar yaklaşım ilgi tatminkar cevap pratik çözüm ve memnuniyet arayan herkesin gitmesi gereken tek adres bence KORKMAZLAR.pişman olmazsınız...
  • Arkadaşlar 1 yıllık konuyu hortlattım farkındayım. Samsun ses Peugeot servisi sizce nasıl hiç giden oldumu? Bir 207 alma durumumuz var ve Sinop'ta olduğumuzdan en yakın servis Samsun ses.
  • Arkadaşlar kimse yokmu Samsun Peugeot servisine giden?
  • Arkadaşlar yokmu hiç aranızda giden Samsun servise.
  • MAS207 Samsun'daki Peugeot servisine gidiyordu ve dedikleri pek iç açıcı değildi.Onla bi irtibata geç istersen
  • Tamam sağolun...
  • selam arkadaşlar bende pejo 97 model 306 diamond var arac şu an istanbulda am ben nevşehideyim aracım kaynımın yanında almay gitigimde araca lpg taktırmayı düşünüyorum ama lpg takım yerlerinden birine kaynım götürmüş aracı arac tek noktadan enjeksiyonlu sıralı sisteme gerek yok demişler ne dersiniz tek noktadan takalım demişler taktırayımmı yardımcı olursanız sevinirim bildiginiz yer varmı bide iyi takan cünkü arac nevşehire gelince uzun bi süre istanbula gitmeyecek
  • kardeş kayseri servisini kesinlilke tavsiye etmiyorum gitmede nereye gidersen git benim arac şu an benzinde yakında lpg taktıracam aracım devamlı istop ediyordu kayseride servise soktum benden fransadan parca getirecez falan diye 1 milyar aldılar ve arabayı yapamdılar ondan sonrada arcının motoru biştmiş rektefe ettir dediler ve ordan cıktıktan sonra en az 10 motorcuya gösterdim hepside motoun taşl gibi dedi yapamdıkları icin böyler dmişler aracın tüm elektronik aksamnı degiştirdilr ama düzelmedi ama sorunu istanbulda cözdüler hava akış sensörüne giden hortum tıkanmış servislerede dikkat hepsi iyi diye bi şey ok bazen dışardaki ustalar servislere cok daha kaliteli işcilik cıkartıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.