Şimdi Ara

Call of Duty de Avustralya'daki Yangın İçin Yardımda Bulunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bildiğiniz gibi Avustralya'da bir süredir söndürülemeyen bir yangın var. 500 milyonun üzerinde canlının hayatını kaybettiği düşünülüyor ve eski haline çevirmenin çok zor olacağı büyük bir bölge tamamen yanmış durumda. Bu durumun önemini daha önce sizlere aktarmıştık.

Crytivo ve Ubisoft gibi şirketler daha önce bu yangın için Avustralya'ya bir yardımda bulunduğunu da sizlere aktarmıştık. Şimdi de oyun dünyasının en popüler yapımlarından olan Call of Duty markası da yani Activision ve Infinity Ward da Avustralya için yardımda bulunuyor.

Call of Duty'nin son oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare'e gelen Outback Relief DLC paketinden elde edilen tüm gelir Avustralya'ya bağışlanacak. Paketin içinde yangınla ilgili  eşyalar bulunuyor. Eğer daha öncesinde bu paketi satın aldıysanız ve paranızın Avustralya'ya bağışlanmasını istiyorsanız merak etmeyin, daha öncesinde elde edilen gelirlerin de Avustralya'ya bağışlanacağı açıklandı. Paketin değeri ise 20 $. 

Call of Duty: Modern Warfare PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da erişilebilir durumda. Yardımda bulunmak için bu paketi 31 Ocak'a kadar satın alabilirsiniz.

• Avustralya'ya geçmiş olsun . Konu müslümanlar olmayınca bütün herkes seferber oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkn89 -- 12 Ocak 2020; 1:30:43 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gkn89

Avustralya'ya geçmiş olsun . Konu müslümanlar olmayınca bütün herkes seferber oluyor.

500 milyon canlı hayatını kaybetmiş sen kalkmış burda ne diyorsun.Utanmanız lazım.

• Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Konu müslümanlar değil doğa ve hayvanlar için yanan ağaçlar ve yeşillik için.

Soruna cevabım ; Müslümanlar birbirine yardım ediyor mu asıl sorgulaması gereken cevap bu olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biohesner

quote:

Avustralya'ya geçmiş olsun . Konu müslümanlar olmayınca bütün herkes seferber oluyor.

500 milyon canlı hayatını kaybetmiş sen kalkmış burda ne diyorsun.Utanmanız lazım.
    Farkettiysen geçmiş olsun dileklerimi ilettim . Tabii ki herkes yardım etsin . Ama a ülkesine yardım ederken , keşke b ülkesine de aynı yardımseverliği gösterse herkes
  • quote:

Orjinalden alıntı: Abstergo Industries

Konu müslümanlar değil doğa ve hayvanlar için yanan ağaçlar ve yeşillik için.

Soruna cevabım ; Müslümanlar birbirine yardım ediyor mu asıl sorgulaması gereken cevap bu olmalı.

lafı agzımdan aldın

• Hastırsın activision. Modern kölelik şirketi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gene para vermiyorsun zaten cod dan dünyanın parasını kazandın bu sene bari 100 200 bin dolar ver.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biohesner

quote:

Yanlış anlaşılma olmasın, doğanın korunması müslümanlara da fayda getirir diğer insanlara da zaten. Ancak doğanın bu hale gelmesini, iklim değişikliğine bağlı bu tarz felaketlerin başını da zenginler ve zengin - gelişmiş ülkeler çekiyor. Örneğin dünyada atmosferi kirleten 1 numaralı ülke ABD'dir, ardından diğerleri geliyor teker teker. Uzun yıllardır gerekli önlemler ya alınmıyor ya da bazı şirketler ufak ufak adımlar atıyor sadece. Bir çoğu maaliyeti yüksek olduğundan yenilenebilir enerji kaynağı da kurmuyor bu kirlilik yapan yerlerin. Bunları National Geographic'de bir belgeselde duymuştum.

Yani bu yardım mardım iyi güzelde, hepsinin kaynağı kendileri zaten. Sen önce dünyayı ateşe ver, sonra da 3-5 şirket seferber olsun yardım diye. Yandı bitti zaten geçmiş olsun. Gerizekalıların yürüttüğü bir kervan bu, Avustralya da yaşanan bu felaket ilerki yıllarda küresel bazda bir sürü iklimsel sorunu beraberinde getirecek, artık kaçarı yok.

Parayı basınca atmosfer temizlenmiyor maalesef. Başka yerler yanmadan önce parayı basıp korumaya odaklı iş yapsalar daha çok takdir ederim, yanan yere 3 kuruş para atınca yangın sönmüyor hala tam gaz devam, yanmadan önce önlemini almak lazım. Gkn89'un değinmiş olduğu konuya yönelik konuşmam gerekirse: mevzu ortadoğunun ateşe verilmesi olduğunda da herkes silahlarını bombalarını seve seve terör örgütlerine veriyor, bitmek bilmeyen çatışmalar da sürekli atmosferi kirletiyor, o patlayan bombalar yakılan milyonlarca mermi ve daha nicesi. Hepsinin sorumlusu kendileri, susuyorlar, mani olmak için adım atmıyorlar, dünya ufak ufak kirleniyor.

Bu çok daha derin bir konu olduğundan çok uzatmaya gerek yok ama altını kazısan söylenecek çok fazla şey de yok değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Burada çıkan yangının oluşturduğu karbon monoksitin dünya tarafından emiliminin 100 yıl süreceği söyleniyor.Etkilenen sadece "gavur" lar mı olacak sanıyorsun?
    İşte bu tip arkadaşların da gösterdiği gibi dünyanın gerçekten yeni bir yıkıma ihtiyacı var.Acilen toplu halde yok olmamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Burada çıkan yangının oluşturduğu karbon monoksitin dünya tarafından emiliminin 100 yıl süreceği söyleniyor.Etkilenen sadece "gavur" lar mı olacak sanıyorsun?
    İşte bu tip arkadaşların da gösterdiği gibi dünyanın gerçekten yeni bir yıkıma ihtiyacı var.Acilen toplu halde yok olmamız lazım.

Alıntıları Göster
    Amin kardeşim , hep beraber inşallah.
  • Sirket tarihinin en yuksek kar oranini aciklayip ondan sonra 800 calisanini yok yere kovan activisionblizzard sirketinin hicbir seyine inanmam.
  • hayvanları cok su tuketiyor diye öldüren zavallılar. insanlarda cok su israf ediyor hayvanlarda insanlarımı öldürsün. hayvanlar sadece yaşamak için su tüketirken. insanlığa faydası olmayan herşey için su tüketiyor örnek aqua parklar gibi ve nice boşa su israfı. sonrada çıkıp neden doğal afetler bizim başımza geliyor diye düşünürler yaratandan dolayı yaratılana saygı gösterki yaratanda sana yardım etsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.