Şimdi Ara

The Last of Us 2 Yönetmeni: Hayranlarımızı Gururlandıracak Oyunlar Yapmaya Devam Edeceğiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncılığını Sony'nin yaptığı, geliştiricliğini ise Naughty Dog'un yaptığı The Last of Us'ın devam oyunu The Last of Us Part 2'nin yönetmeni Neil Druckmann, oyunun hayranları için güzel bir söz verdi.

Son 10 yılın hatta oyun dünyasının en iyi oyunlarından biri olarak görülen The Last of Us'ın devam oyunu için beklenti çok büyük. Oyundan beklentisinin büyük olduğu gibi hayranları da çok büyük bir kitle. 

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir anket ile, PlayStation kullanıcıları son 10 yılın en iyi oyunu olarak The Last of Us'ı seçti. Bunun üzerine oyunun yönetmeni Neil Druckmann, Tweet'i alıntılayarak "Hayranlarımızı gururlandıracak oyunları yaratmak için çok çalışmaya devam edeceğiz." yazdı. The Last of Us Part 2'den şu ana kadar gördüğümüz şeyleri düşünerek söyleyebiliriz ki yine oldukça başarılı bir oyun geliyor.

The Last of Us Part II 29 Mayıs 2020'de Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle PlayStation 4 için çıkacak.

• Bir ara sonraki oyunu fps olucak söylentileri vardı umarım beklediğimize değer bu oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence bir 3-5 ay daha erteleyin oyunu Cyberpunk 2077 etkisi geçtikten sonra piyasaya verin çünkü o oyundan sonra insanlar sizin oyunu beğenmeyebilir.
  • 2010 ları zirvede kapattık, 2020 lerin de en iyi oyunlarından biri geliyor ,sonsuz güveniyoruz size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naughty Dog sevdiğim firmalardan biri ileride daha iyi yapimlara imza atacaklarına şüphem yok.

• hakkını vererek oyun yapan nadir firmalalardan , ilerde yeni ip'lerde göreceğimiz kesin,

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Buna da daha çıkmadan çöp derler ilk Last of Us oyununa laf edenler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Evet xbox ta ezip geçecek cyberpunk:) :) :

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TLOU PS3'ün en iyilerinden bir tanesi olabilir ama gelmiş geçmiş en iyi PS oyunlarında birinciliği bence God of War 2 çeker, oylama konusuna istinaden söylüyorum.

Neil bu gazla oyunu birkaç ay daha erteleyip kaliteyi hedeflenenin üstüne çıkarsa bence yeri, çünkü şimdi en ufak bir hatasında oyunu gömerler beklentiler çok yükseldi.
  • Ben ilk oyunu beğenmiştim , biraz eksikleri vardı ancak şahane bir oyundu . Gerçekci zorluk seviyesin de bitirmiştim . Oldukça keyif almıştım . Ancak yeni oyunları hakkında biraz şüphelerim var . Umarım beklentilerimin altında kalmaz .

PS5 için çıkartacakları yeni IP leri merakla bekliyorum . Umarım unchartedi devam ettirmezler . Yeni IP ler görmek istiyorum .

• Tlou 2 çok şiddet içerecek galiba, trailerda bağırsakları döküyordu adamlar. Ellie de psikopat gibi bakıyor sürekli. Bir süre sonra rahatsız edici olabilir.

• birinci oyun çok güzeldi. Arkadaşla bitirmiştik. PS3 de oynamak nasip olmamıştı. PS4 de remastered'ını oynamıştık. İçinde DLC si de vardı. İkimizde çok beğenmiştik oyunu.. İkincisi de güzel olur inşallah. Naughty Dog a güveniyorum.

• PS5 almaya değerse çıktığında onun bahanesiyle oynarız belki, bakalım.
  • Aman ağzını hayır aç 2 oyunada alıcam ertelenmesin!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2021'de çıksa direkt GotY diyeceğim de, Dying Light 2 ve Cyberpunk varken sönük geçecek gibi gözüküyor.
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    2020 Yılın Oyunu: The Last of Us Part II
  • Yılın oyunu net bu ya. Bence siz asıl cyberpunk ve dying light a şüpheyle yaklaşın.

• 14 subatta cikacakti ne guzel oyunda cikmayacak bu ara oynardik doya doya. Ertelediler durduk yere. O arada oyunlar cikacak cyberpunk vs var hangi birine zaman ayiricaz. Tabi last of us in turu benim icin daha oncelikli oyununun dunyasi hikayesi bana daha fazla hitap ediyor cyberpunk a gore.
  • Bari 3-5 ay daha erteleyip oyununu daha fazla geliştirsinler. 2020lere damga vursun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.