Şimdi Ara

Efsane geri döndü | Katlanabilir ekranlı Motorola Razr elimizde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    CES 2020 kapsamında epeydir merak ettiğimiz ve kullanmak için sabırsızlandığımız yeni nesil telefon modellerinden Motorola Razr'ı bulduk ve Türkiye'de ilk defa sizlerle paylaştık. Bakalım katlanabilir ekranlı telefon neler sunuyor, hepsi ve dahası videomuzda. 

• Olay budur
  • Erdi'yi Shiftdelete.net te kalici gormek simdiden enteresan olacak

https://shiftdelete.net/amd-ces-te-rakiplerine-nasil-gozdagi-verdi

Motorola efsanesi simdiden tuttu ve umarim daha guclu donanimlarla gelir.

Katlanma mekanizmasi da sanildigi gibi kitap gibi katlanmiyor tam katlanma yok. Sadece bukme var belli bir cap olusturuyor o yuzden katlanmadan oturu yirtilma imkansiz .

Katlandiginfa gomlek cebine girmesi bile ayrica cazip kiliyor :) . Bu cihazi hem yeni jenerasyondakiler hem de eski jenerasyondakiler ilgi gosterecektir :) .

eSIM ile gelmesi de guzel.

Konu disi : 8K satista 1 yildan fazladir DELL marka :) 10 bit panel ustelik ... Erdi gorecegiz diyor da :) . Sahsen Dell in 8K monitorunden donanimhaber forumlarinda gecen yilda bahsetmistim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 8 Ocak 2020; 7:35:14 >
  • 5 para etmez, tam bir ucube olmus..
  • Ekranın altındaki takoz da ne öyle ilk kullanımda erdi bile o kütle den ekrandaki sanal tuşlara tam erişemedi.
    Tip olarak Bir zamanlar kullandığım samsung monte modeline çok benzemiyormu ilk gördüğümde bana onu anımsattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 8 Ocak 2020; 17:19:50 >
  • Erdi kardeşim git yabancı bir kuruluşta çalış aynı işi yap aileni çocuğunuda götür kendine yaşa çok akıcı ingilizcen var bilgin var kimse seni reddetmez sanıyorum. Senin dışında bir editörün herhangibir videosunda Ingilizce konuşma sahnelerini koyduğuna veya senin kadar bir teknik bilgi verdiğine şahit olmadım.
  • Geçmiş olsun abi dikkat et kendine.
  • Önemli odaklanılması gereken nokta 6-7" lik telefonu kredi kartı gibi taşıyabilme özgürlüğüdür. Bu daha ilk jenerasyon. Özelliklere takılmayın. Asıl alınabilir olan bunun 2., 3. ... jenerasyonları olacaktır. Ne o alttaki kalın ksım ne bu ekran-gövde oranı ne bu işlemci ekran kartı seviyesi olacaktır. Hele diğer markalar da bir çıkarsın...

Bildiğiniz kredi kartı gibi aleti açıp 6-7" keyfi yaşamaktır üstünde durulması gereken.

Zaten herkesin de bildiği normali 16 cm olup açılınca tablete dönen yol yanlış yoldur. Tablet denen cihaz neydi ki tablete dönen telefon ne olsun. Tablet ya da tablete dönen dediğin somutlarsak LTBG gibi cihazdır. Dizüstü pc ve cep telefonu varken. Söz güç ise cevap notebook; söz mobilite ise cevap cep telefonudur Bkz. videodaki alet.
  • Harika bir cihaz olmuş
  • Erdi kardeş tanıtımın için teşekkürler ama bence telefon hiç hoş değil. Esnek olması için kullanılan ekran yapısı itibariyle dalgalı bir görüntü var. Yani sanki ekran kırışık gibi duruyor. Donanım olarak bir şey diyemem ama tasarım olarak ben beğenmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.