Şimdi Ara

Facebook Türkiye'de 8 ilde şube açıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bursa Ticaret Borsası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı’nın açıklamasına göre Facebook, 8 ilde ofis açıyor. İlk ofis 13 Ocak tarihinde Bursa’da faaliyete geçecek.

Matlı’nın açıklamalarına göre Türkiye dünya genelinde 7 kentte ofis açma kararı aldı. Bu şehirlerden birisi de İstanbul. İstanbul’daki ofise bağlı olarak Türkiye’de toplam 8 ilde şubeleşmeye gidilecek. İlk şube Bursa Ticaret Borsası binasına kuruluyor.

Ayrıca Bkz.Qualcomm 2023 yılında araçlarda da olacak

Facebook geçtiğimiz Eylül ayında Türkiye’deki ilk topluluk merkezini açtı. Facebook İstasyon ismi verilen merkez, Türkiye’deki topluluklar, STK’ler, işletmeler, öğrenciler ve gazetecilerle ortak çalışma ve bilgi paylaşımı alanı olarak faaliyet gösteriyor. Yeni açılacak Facebook şubeleri ise genç girişimcilere dijital alanda yeni açılımlar sağlamaya yönelik hizmet verecek. Dijitalleşme temelli iş modellerinin geliştirilmesinin önünü açacak.

• İnsallah mezun olunca birada is bulurum
    Bizim sirketlerden daha iyi calisma kosullari vardir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belkide gelecekte işçi olmak yerine o uygun koşulları sağlayacak bir patron olmalısın

• dome istanbul gibi olur diye düşünüyorum .

• E diğer illerin adı nerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum. Daha kötü bir haber yapıalmazdı. Eksik, baştan savma. Bildiğin clickbait.

• quote:

Matlı’nın açıklamalarına göre Türkiye dünya genelinde 7 kentte ofis açma kararı aldı.

bu cümleyi türkçeye çevirebilir misiniz arkadaşlar? anlamadım.

• Linkte haberin detayı var. Admin tam anlamamış olayı sdfddf

www.dunya.com/kose-yazisi/borsadan-facebook-hamlesi/460008

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.