Şimdi Ara

LG'nin yeni 8K ve 4K Oledleri sahnede | ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    CES 2020 kapsamında sıradaki durağımız LG. Katlanabilir ekrandan, 8K ve 4K Oled TV'lere kadar pek çok yeni ürününü tanıtan LG, bu yılki modelleriyle sinema severlerin gönlünde taht kurmaya geliyor. 

• oo beybi, yanıyor mu ekran hala?

• reklamlarrr. sony - samsung akar.

• LG televizyon deyince evinde cinsel içerikli film izleyipte film yapımcısının logosunun ekranda yanık izi kalması geliyor aklıma :))
    Ailesine yakalanmıştı hatta. Adam dava etmişti LG'yi ne oldu sonucu aceba.

• MertDrx kullanıcısına yanıt
    Tamamen uydurma çıktı :)

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    İyi karalama kampanyası olmuş o zaman :)

• Mesut hocam gaming açısından başka yenilikler olacak mı? Mesela Samsung qled deki VRR ve ALLM modu olacak mı? HDMI 2.1 portların yenı nesıl konsollarda ne avantajlarını görecez? 4K120fps akacaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 7 Ocak 2020; 20:48:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saat cnn türk baktım köşede canlı diye kalmış kocaman tam rezillik 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv görüntü ayarlarından “sinema” seçeneği zaten bu video’dan anlatılan yöntemle aynı tabi sinema seçeneğinde renkler çoğu kullanıcıyı tatmin etmez

• Mesut bey anlatıyorsun heyşey süper acaba logo yanığı ile ilgili soru sorup cevap alabiliyormusun çok merak ediyorum cevap verirsen sevinirim.sorunu çözmüşlermi en azından bunu öğrenmek isterim...

• Özellikleri kapatmak bir özellik oldu yani? 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben 2 yıla yakın oled tv kullanıyorum, dediğiniz sorunların hiçbiri bende olmadı her nedense. Bir kere ekran yanığı ile logo izi kalması tamamen farklı şeyler. Logo izi ekranda saatlerce kaldığında görünebilir bu yanık değildir, ekran temizliği yaparsanız bu gölgelenme gider. Zeten sıksık tv sizi uyarıyor "daha temiz bir görüntü için ekran temizliği yapılsın mı" diye, yaparsanız gölgeler gider. Ekran yanığı ise bu tür temizlikte gitmez panel değişimi gerekmekte. Ekran yanığıda her renkte belli olmuyor, sadece ekrana kırmızı, turuncu ve sarının tonlarında renkler gelince belli oluyor. Kırmızı ve bu rengin tonlarında olan led daha çabuk işlevini yitiriyor. Lg her nekadar oled panelleri yenilese yenilesin bu oledler inorganik olmadığı sürece bu tür ekranlar bu sorunlarla karşılaşacaktır. Piyasada olan tüm oled paneller organik oled olduğu için kısa ömürlü olmakta. Bu yeni Oled tv almayı düşünenler inorganik oled mi diye araştırsanlar bence..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.