Şimdi Ara

PlayStation 5 Kontrolcüsünün İlk Net Görseli Sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yılın son aylarında çıkacak olan Sony'nin yeni nesil konsolu PlayStation 5'in kontrolcüsünden ilk net fotoğraf sızdırıldı. Daha önce de bir fotoğraf yayınlanmıştı ancak uzaktan ve yan taraftan çekildiği için net belli olmuyordu.

Bu sefer direkt karşıdan olduğu için net bir şekilde görebiliyoruz. Daha önce alınan patentteki gibi ve söylendiği gibi PS4'ün kontrolcüsüne oldukça benziyor. Sadece alt kısım biraz daha kalın ve dokunmatik ekran daha büyük. Bunlar daha önce de söylenmişti zaten. Kontrolcünün arkasındaki ise PlayStation 5 geliştirici kiti.

Bu kontrolcünün büyük ihtimalle ilk tasarımı, bu tasarım az da olsa değiştirilebilir. Yani PlayStation 5'in çıkışında bundan az da olsa farklı bir kontrolcü görebiliriz. Bahsi geçen görselleri aşağıda bulabilirsiniz. 

• Biraz daha tombikleşmiş daha güzel oturur ele

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şirketin temizlikçisi çekmiş fotoları. Yandı !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 6 Ocak 2020; 12:31:31 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adam toz alırken arada fotoları kaynatmış. Sağol reyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım 3.5mm jack ı kaldırmazlar ve umarım dokunmatik kısmı kaldırırlar. Bakalım son halini gôstersinler gorecegiz

• Cidden dokunmatik alan ekran mı olacak şimdi?
    PlayStation 5 Kontrolcüsünün İlk Net Görseli Sızdırıldı

• Kesin artık bir tanesi 500 liradan aşağı olmaz :/

Pc'den hesaplı dedikleri konsollar gene osuyla busuyla cep yakacak. En iyisi gene pc upgrade etmekten geçiyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Cidden dokunmatik alan ekran mı olacak şimdi?
    bu şekilde dokunmatiğe gireceklerine sanmam, olursa da bi kol iphone kadar pahalı olur herhalde.

• Neden yeni nesil bana hiç yeni nesil gibi gelmiyor? Sony den daha düzgün ve yenilikçi tasarlanmış bir kontrolcu bellerdim. Ne farkı var şimdi bunun DS4 den?

• Ben oyun oynarken neden kontrolcüye bakayım ki? Oraya ekran koymanın mantığı nedir? Mesajlar, chat, diğer uygulamalar desen yine tv ya da monitör ekranından okurum, oradan izlerim yoksa dikkati mi dağıtır. İlk zamanlar herkes bakacak kurcalayacak daha sonra kimse bakmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 6 Ocak 2020; 13:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OdATA-

Ben oyun oynarken neden kontrolcüye bakayım ki? Oraya ekran koymanın mantığı nedir? Mesajlar, chat, diğer uygulamalar desen yine tv ya da monitör ekranından okurum, oradan izlerim yoksa dikkati mi dağıtır. İlk zamanlar herkes bakacak kurcalayacak daha sonra kimse bakmayacaktır.
    böyle bi ekran yok zaten henüz, konsept tasarım o.
  • PlayStation 5 Kontrolcüsünün İlk Net Görseli Sızdırıldı
  • Şu touchpad çoğu oyunda hiçbir işe yaramıyor.Niye ısrarla bunu koyuyorlar. Bu arada ben fiziksel olarak ds4'ten en ufak farkını göremedim.Tıpkısının aynısı işte.
  • Ekran koymalarını çok isterim. Zamanında Dreamcast'te vmu diye hafıza kartları vardı, saat pili ile çalısırdı. Bunda ayrı küçük oyunlar oynayabilir, oyun hakkında bilgiler görebilirdin. (Örneğin Resident Evil'da can barı burada gözükürdü.) Basit.bir sey gibi dursa da, bence keyif katıyor oyuna..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dokunmatik ekranı olayı iyi güzel de, kontrolcü'nün şarjı ne kadar gidecek? 1-2 saat gidecekse dokunmatik ekran çok mantıklı bir hareket olmaz. Birde yapımcılar daha touchpad'ı doğru düzgün kullanmıyor, dokunmatik ekranı neden kullansınlar ki?

edit: dokunmatik ekran sadece konsept tasarımmış, o yüzden söylediklerimi geri alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 6 Ocak 2020; 15:6:13 >
  • ekran falan değil arkadaşlar touchpad sadece sakin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bu şey değil mi sadece share butonu getirilen pilli çöpbox kontrolcüsü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 6 Ocak 2020; 15:40:33 >
  • Vay be ne değişmiş öyle
  • Analoglar yine içe değil dışa bombeli, beş nesildir kafa çalışamadı bir türlü.

• Haberde yazana göre ds4'te bile dokunmatik ekran var zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.