Şimdi Ara

10 saniyede dişleri fırçalayan Y-Brush sonunda satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fransa merkezli FasTeesH’in CES 2019 kapsamında tanıttığı ve dişleri sadece 10 saniye içinde fırçalayan Y-Brush nihayet satışa hazır hale geldi. İlk duyurusu 2018 yılında yapılan ve kitlesel fonlama yoluyla 165 bin dolar bağış toplayan şirket, elektrikli dış fırçasını CES 2020’nin hemen öncesine yetiştirmeyi başardı. FasTeesH fuar kapsamında da ürünün tanıtımına devam ediyor.

Ayrıca Bkz.2020 yılının en güvenli havayolu şirketleri seçildi

Sıradan dış fırçaları yerine sporcu ağızlığına benzer bir fırçalama başlığına sahip Y-Brush, kare şeklinde tasarlanmış güç ünitesine bağlı. Dişlere 45 derece açıyla temas eden naylon kıllara sahip başlık alt ve üst dişlerin fırçalanma işlemini 5’er saniyede gerçekleştiriyor. Diş macununu ağızlık şeklindeki başlığın içine koyduğumuz ürün, üç adet titreşim moduna sahip. FasTeesH’ e göre tam dolu batarya Y-Brush’a bir ay kullanım sunuyor.

Fırçalama başlığının her altı ayda bir değiştirilmesini tavsiye eden şirket, Çocuk ve yetişkin olmak üzere iki boya sahip parçanın satış fiyatını 30 dolar belirlemiş. Y-Brush’ın kendisi, USB şarj adaptörü, diş macunu sürmeye yarayan uygulayıcı ve iki adet başlığın konulabildiği koruma kabı ile gelen kitin fiyatı ise 125 dolar. Siparişin buradan  verilebileceği ürün, mart ayı içinde gönderilmeye başlanacak.

• Dişlerimiz florür ememedikten sonra neye yarar. İki dakika gibi uzun bi süreyi ayırmamızın sebebi florür emilimini sağlamak zaten.

• Tazyikli su veren hortumlu cihazlardan sonra keyif vermez bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Videodaki kullanılan macun miktarıyla ben 10 gün diş fırçalıyorumdur. Bu nasıl macun israfı.

• Çok iyi icat bence
  • tam bir zihni sinir procesi

• Kadın olmadığım için o kadar büyük cihazı ağzıma sokarsam kusarım o ne öyle :D Ayrıca diş fırçası ile yukarıdan aşağıya doğru fırçalamadıktan sonra dişleriniz çürür. Bu tür aletler para tuzağı.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Eskiden florurmu varmis. Peh... Floruru emdiriyozda ne degisiyor. Gene curuk gene curuk...
    Tek care ortodonti + dis ipi

• Oldukca pratik lakim firca hijyeni buyuk dert gibi gozukuyor. Hayirlisi.

• Hiç hijyenik gözükmüyor.Bakteri üremesine açık dip noktaları var..

• Yenilik diye tüketimi arttıracak şeyler üretiliyor.

• Misvak varken gerek yok buna

• Kadının sürekli gerdan kırması nedir allasen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir şey denemek isteyenler için olabilir ama şimdilik 2 dakikalık diş fırçalamanın yerine bunu almak pek akıl karı değil. Gerçi elektrikli diş fırçasına karşı da önyargımız vardı ama şimdi onsuz diş fırçalamayı düşünemiyoruz bile, belki gelecekte cazip gelir belli olmaz.

• Yıllardır normal şekilde diş fırçalıyorum bu yaşıma kadar diş ağrısı hiç çekmedim. Diş ipi çok önemli tabi. Diş ipi kullandıktan sonra o anki rahatlamayı anlatamam.
  • sarmadı beni tutmaz bu

• 125 dolar vergisiz hesaplasam 750 lira civarı yapar.
    Hadi bu koyduğu macun kadar değilde normal her zamanki kadar koydugumuzu hesap edersek 750 liraya ben iyi bi migros kampanyasında 60 tane diş macunu ve ek olarak 10 civarı orta kalite diş fırçası alırım. Buda sanırsam bana 30 yıl yeter. 2 dkda zahmet ederiz heral. Yani biz dh ölücüleri olarak bu ürünün müşteri portföyünde değiliz. Dağılabilirz.

Edit: Anam bide her 6 ayda 30 dolara başlık alacakmışız. Yürüyün lan ordan. Alan kerizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Müdür. -- 8 Ocak 2020; 5:52:38 >
  • .Müdür. kullanıcısına yanıt
    1 adet diş fırçasını 3 yıl boyunca kullaniyorsaniz 30 yıl yeter efenim.

• iş görmez. hijyen açısından başlığı değiştirim desen maliyetli olur.

• bu nasıl bir şey ya nenemin dedemin takma dişlerine benziyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.