Şimdi Ara

XFX RX 5600 XT THICC II sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMD kanadında başarılı özelleştirilmiş kartlarıyla bilinen isimlerden XFX, RX 5600 XT üzerinde yükselen modelini yanlışlıka web sitesinde görücüye çıkardı. Hızla kaldırılan sayfada meraklı kullanıcılar tarafından kaydedilen detaylar kartın sızıntılardan takip ettiğimiz bilgileriyle örtüşüyor.

XFX RX 5600 XT THICC II

CES 2020’de tanıtılması beklenen RX 5600 XT’nin XFX’in yorumu THICC II 1460 MHz’lik GPU frekansına ve 12 Gbps’lik bellek frekansına sahip. 2304 işlem biriminden güç alan kartın bellekleri ise 6 GB kapasiteli GDDR6 tip bellekler olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca Bkz.TSMC 7nm üretim bandının en büyük müşterisi AMD olacak

Önceki THICC modelleriyle benzer renk ve tasarım hatlarına sahip modelin ön kısmında ızgara yerine soğutucu ızgaralara yer verilmiş. 8 pin PCIe güç konnektörü üzerinden beslenen kartın görüntü çıkışları ise 3xDP ve 1xHDMI portundan oluşuyor.

• RX5700 XT de Thicc II ve Thicc III arasında oyunlarda 7-8 gibi ciddi sıcaklık farkı var bunda da benzer sıcaklıklar görülebilir.
  • T H I C C

• Tasarım çok iyi be, Her ne kadar ikinci veya üçüncü planda kalsa'da kriter olarak.
  • Bu kartı bekliyorum Rx 570'den buna geçiş yapacağım muhtemelen.
  • Gerçekten tercih edilmesi gereken markalardan biri . Ama marka fanboyluğu yüzünden özellikle ülkemizde geri plandalar. 5700 XT thicc iii var bende , kesinlikle mükemmel çalışıyor. Fanlar sessiz ve etkili, zaten fanları çalıştıracak kadar ısındığını az gördüm.

• XFX iyidir.

• RX5600 XT merak uyandırıyor fakat 250 dolardan yukarıda bir fiyatla girerse 200 dolardan giren 8gb 5500 XT gibi manasız bir kart olur.

• Rx 580 den buna geçilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

XFX iyidir.
    İyiydi..
    Hem sik hem saglamlik bayragi asrockta..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin yanlışlıkladır :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.