Şimdi Ara

## BFG'den Su Soğutmalı GeForce 8800GTS ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## BFG'den Su Soğutmalı GeForce 8800GTS ##

Özellikle yüksek performans isteyenlere ve "hardcore" oyunculara yönelik hazırladığı donanımlar ile adından sık sık bahsettiren BFG, GeForce 8800GTX ve 8800 Ultra'dan sonra GeForce 8800GTS için su soğutmalı özel bir model tasarladı. Firmanın 640MB'lık belleğe sahip olan GeForce 8800GTS modeli üzerine yerleştirdiği blok üzerinden sağlanabilen su soğutma ile çok daha sessiz ve verimli bir soğutma sağlanmış olduğu beliritliyor.

Yaklaşık %16'lık hız aşırtma değeri ile gelen kartıon saat hızlarına baktığımızda grafik işlemcinin hızının 500MHz'den 580MHz'e, belleklerin ise 1600MHz'den 1700MHz'e çıktığı görülüyor. Tabii ekran kartı üzerinde 640MB'lık GDDR3 bellek olduğunu da tekrar hatırlatmış olalım. BFG'nin satışına başladığı GeForce 8800 GTS OC 640MB Water Cooled Edition'ın fiyatı ise yaklaşık 550$ olarak belirlenmiş ki hemen hemen bu fiyat seviyesin GeForce 8800GTX modeli alabilmek te mümkün.

• vay yavrum
  • Bu cihazın 8600gt si yokmu böle sulu sulu
  • güzel kartmış
  • pcb yi siyah yapsalar nolur.. irenç bi yeşil yapıyorlar
  • Bu kartın yanında su da veriyorlar mı?
  • Yaza İstanbul'da sular kesilecekmiş bakalım ozaman ne yapacaz. Tükürükle soğuturuz
  • o kadar paraya gtx alınır tabi buna bakılmaz bile yaw ama güzel olmuşda çok tuzlu benim tansiyonum yükselir
  • tabiki azcık gürültü çekip gtx almak daha mantıklı ama download makinası kullananları bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_550

o kadar paraya gtx alınır tabi buna bakılmaz bile yaw ama güzel olmuşda çok tuzlu benim tansiyonum yükselir

Tamamiyle katılıyorum
  • BFG asıl 8800ULTRA ya yapacak yakında aynısını sulu soğutmalı...8800GTX e yaptı ve UTRA frekanslarına çıkarıp satmıştı...

Şimdi Ultraya bu soğutucuyu takınca kimbilir saat hızları ne olacak????
  • vatanda gördüm msı su soğutmalı ve ati deki gibi pompa dahil extra bir kart gibi aparatı ile satılıyordu
  • umarım o soğutucu plakalar yeterince etkili olur. sonra yanmasın o/c 'li kart.
  • woww süper
  • abi bunu önceden göstermemişmiydin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: why_living

abi bunu önceden göstermemişmiydin ?

Aynı firmanın daha önce haberlerini yaptığımız son derece benzer olan GeForce 8800 Ultra ve GTX modelleri var. Su soğutmalı 8800GTS modeli ise firmanın yeni duyurduğu en son modeli
  • keşke bfg , evga gibi markaların ürünlerine ülkemizde kolayca
    ulaşabilsek ama yok yok yok...
  • Çok pahalı oluyo Bfg
  • abi böle şeler bizim memlekete gelene kadar ohooooooooo........
    biz ancak resimlere bakarak yorum yazarız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.