Şimdi Ara

Oppo'dan F serisi yeni bir akıllı telefon geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oppo F15'in, Amazon'da yayınlanan bir tanıtımla 16 Ocak'ta Hindistan'da piyasaya sürüleceği doğrulandı. Çinli şirket, F11 Pro ve F9 Pro'nun halefi olarak çıkacak yeni Oppo telefonun dörtlü arka kamera kurulumu ile geleceğini ve VOOC Flash Charge 3.0 hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini belirtiyor. Şirket ayrıca F15'in tamamen yeni bir ekran içi parmak izi sensörü içereceğini doğruladı. Oppo F15, eğimli arka yüzeye sahip ergonomik bir tasarıma sahip olacak.

Ayrıca Bkz.OnePlus'ın "görünmez kamera" tasarımıyla ilgili ilk video yayınlandı

Fotoğraf ve video çekmek için Oppo F15, yapay zeka desteğine sahip 48 megapiksel birincil lense sahip olacak. Birincil sensör, dörtlü arka kamera kurulumunun yüksek kaliteli resimler çekmek için önemli bir parçası olacaktır. Oppo, kurulumda yer alan diğer lenslerin özelliklerini açıklamadı.

Oppo F15, sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenecek ve 8GB RAM ile gelecek. Oppo F15'in Android 9 işletim sistemiyle geleceği ve 4000mAh çıkarılabilir olmayan bir bataryaya sahip olacağı güçlü söylentiler arasında yer alıyor.

• saçlar süper
  • Her birkaç günde bir yeni telefon modeli peydah oluyor adeta.Bu Oppoyu da kim alıyor anlamıyorum Epey den karşılaştırdığım da ne kadar karşılaştırma yaparsam yapayım donanım ve fiyat performans açısından en kötüsü çıkıyor, çok pahalı.Bu ne cüret anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 3 Ocak 2020; 21:14:40 >
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Azıcık araştır. Bu ne ön yargı.

• Her mağazada var artık bu marka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • f7 çıkalı daha bir sene olmadı yahu. bu kadar sık model çıkması şirketin itibarını düşürüyor. güveni azaltıyor. bu kadar çok modelin güncellemesini de veremez bunlar şimdi.

• Manhunt Three kullanıcısına yanıt
    Zaten karşılaştırdığımı ve araştırdığımı söyledim.Ön yargı yok.
    İyi bildiğin bir f/p oppo varsa göster sana neden çöp olduğunu göstereyim.

• Profesyonel görünmeyen bi afiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.