Şimdi Ara

Karşınızda Samsung Galaxy Note 10 Lite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Note 10 serisinin yüksek fiyatı nedeniyle daha uygun fiyatlı alternatif arayan tüketiciler için hazırlanan Galaxy Note 10 Lite modeli tanıtıldı. Dış görünüş açısından Galaxy S10 ile benzer çizgilere sahip ancak donanım açısından biraz daha düşük.

Galaxy Note 10 Lite özellikleri

Galaxy Note 10 Lite modelinde yine aynı 6.7 inçlik 2400x1080 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran yer alıyor. Delikli çentik tasarımı ile agresif bir ekran-kasa oranı elde edilmiş. Arka kısımda ise kare tasarımlı kamera yuvasına yer verilmiş.

Ayrıca Bkz.MacBook modelleri artık mekansal ses sunacak

Yonga seti tarafında Galaxy S9 döneminde gördüğümüz Exynos 9810 yonga setine yer veriliyor. 6GB ve 8GB RAM seçenekleri ile birlikte 128GB depolama kapasitesi sunulmuş. Batarya kapasitesi yine 4500mAh.

Kamera tarafında 12MP çözünürlüğünde OIS destekli ana sensör yer alırken yanında 12MP çözünürlüğünde 2x telefoto sensör ve 12MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı sensör yer alıyor. Ön kamera yine 32MP çözünürlüğünde. Galaxy Note 10 Lite modeli de CES 2020 fuarında netlik kazanacak.

• Yeter be 3 gunde 1 telefon cikariyosunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyati da cikmis :
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-s10-lite-galaxy-note-10-lite-price-confirmed/

S10e den 100Avro daha ucuz. Turkiye fiyati da anlasilan suan icin kabaca otv vergiler vs ile S10e den 1000 TL daha ucuza satilacaktir.

Snapdragon 855 li olani gelmiyor resmi olarak... Exynos sadece ! ...

• bu konu neden seni bu kadar dertlendirdi ki:D

• Beni niye dertlendirsin alana yazik millet kac para veriyor 2 ay sonra baska modeli cikiyor aldigi guncelleme de 1 surum.

• onu da millet düşünsün o zaman

• Sana mi sorucaktim ne dusunup yazacagimi

• samsungta sana mı sorucaktı ne zaman ne model çıkartıcağını:D?

• ya bak isine
  • Artık heyecanlandırmıyor samsungun telefonları. Her hafta yenı telefon tanıtıyorlar.

• Kamera yerleşimi çok kötü olmuş. S10 serisi ya da en kötü note 10 gibi yapsalarmış keşke.

• 3500 tl falan olsa alınır kalem için

• Kamerası çok iyi orta seviye ve üst seviye modellerinde videoda çekimi fotoğraf çekimi güzel android pazarında rakibi yok gibi orta ve üst seviye diyorum giriş seviyesinde berbat ve ekran iyi olmuyor dönüyor güncelleme en fazla 2 alıyor samsung j7 pro gusel aldı 9 aldı eski olmasına rağmen

• Bak sen şu işe bunlarda ocaklı kameraya dönmüş

• Artık Samsung'u anlayamıyorum?

• İphone karşısında premium cihaz tutucam diye fiyat düşüremiyor saçma sapan cihazlar çıkartıp duruyorlar note 10 plus ın 3 te 1 fiyata ne cihazlar satılıyor dengeler eskisi gibi değil artık

• Süper telefon bundan iyisi can sağlığı

• Ben oldukça beğendim. Keşke daha erken çıksaydı. Ben daha yeni telefon aldım.
  • Kısa süreliğine yazılım desteği verip sonrasında arkasına bakmayacağı yeni bir telefonu Samsung'un. Fakirlerin de parasını yiyelim politikasının ürünü.

• Ne model çıkardın be Samsung yeter kardeşim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.