Şimdi Ara

Xiaomi'nin yeni akıllı saati Mi Watch Color'ın fiyatı açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi bu hafta başında yeni akıllı saat modeli olan Mi Watch Color modelini tanıtmıştı. Fiyatı açıklanmayan akıllı saatle ilgili olarak sosyla medya platformu Weibo'dan açıklama yapan şirket, cihazın 115 dolar (799 Çin Yuanı) fiyat etiketiyle Çin'de satışa sunulduğunu duyurdu.

Ayrıca Bkz.TSMC, iPhone 12 modelleri için 5nm A14 yonga seti üretecek

Yüzden fazla saat arayüzü

Xiaomi Mi Watch Color, 1.39 inç büyüklüğünde 454x454 piksel AMOLED ekrana sahip ve 110'dan fazla saat arayüzünü destekliyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan akllı saatte, fitness, kalp atış hızı izleme ve uyku takibi özellikleri mevcut.

14 gün dayandığı iddia edilen 420 mAh kapasiteye sahip pili olan Mi Watch Color modelinde, GPS ve çok fonksiyonlu NFC özelliği de yer alıyor. Bluetooth 5.0 bağlantısı sunan cihaz siyah, altın ve gümüş renk seçenekleriyle piyasaya sürüldü. Akıllı saatin diğer ülkelere ne zaman dağıtılacağı ise şimdilik belli değil.

• En önemli detaylara hala ulaşılamadı sanırım. Spotify vb. Müzik uygulaması desteği var mı? Telefon görüşmesi yapılabiliyor mu? Ki sanırım yapılmıyor mikrofon ve hoparlör olmadığı için. Ve en azından şablon halinde de olsa mesaj yanıtlama olabilecek mi? Bunlar olmazsa 1. Nesil Huawei watchtan hiçbir farkı yok bence.

• EKG yok bunda alınmaz bu çöp
  • Çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galaxy watch

• 1000 tl olur herhal

• Herşeye çöp yazan arkadaşların amacı nedir çok merak ediyorum ya...((( Ürün gelmeden o ürünü kullanmadan bu basit yorumları yapmak içinize siniyor mu gerçekten? Bir çoğu hayatında henüz akıllı saat kullanmamış deneyimlememiş kişiler diye tahmin ediyorum.

• Daha fazla ayrıntıya sahip olmalıyız.

• Arayüz tasarımları güzelse (ki bir kaç tanesini çok beğendim) Spotify gibi uygulamalar da yükleyebiliyorsak ben almak isterim. (Ülkemiz de doğru bir fiyat politikası yapılırsa tabi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye fiyatı 1000 lirayı geçer, o fiyata Xiaomi telefon da veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatten konusma olayi yok sanirim. Yoksa saat on numara, para degil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    İşte 3.sü zor

• Başkasını bilemem, ben yarın bir gün akıllı saat kullanacaksam eğer, en önemli sebepler, çok fazla saat ara yüzleri olması ve bu çeşitliliği kullanmanın güzelliği, ikincisi pil süresi, üçüncüsü uygun fiyat olacaktır.
    Xiaomi bu isteğime biraz yaklaşmış görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 5 Ocak 2020; 20:46:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.