Şimdi Ara

Honor MagicWatch 2 satış rekoru kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çin'de satışına başlanan Honor MagicWatch 2 büyük bir ilgiyle karşılandı. Önceki model de son derece popüler olduğu için bu durum hiç kimse için sürpriz olmadı. Resmi raporlara göre akıllı saat sadece 1 dakika içinde 10.000 adet sattı.

Ayrıca Bkz.Oppo ilk akıllı TV'sini çıkarmaya hazırlanıyor

Görünüşe bakılırsa ilk parti 10.000 adetle sınırlıydı. Bu da zaten 60 saniyede tükendi. Akıllı saati satın almak isteyenler diğer müşterilerin 7 Ocak tarihini beklemeleri gerekecek. Zira MagicWatch 2'nin ikinci partisi o gün satışa sunulacak.

14 gün pil ömrü

Kirin A1 platformundan güç alan akıllı saat 1.39 inç AMOLED ekran taşıyor. Cihazda 15 farklı egzersiz modu var. Aynı zamanda kalp atış hızını ölçebiliyor.

5 ATM suya dayanıklılık derecesine (50 metreye kadar) sahip olan akıllı saat, Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca Honor MagicWatch 2'nin 14 günlük pil ömrü ile öne çıktığını belirtelim.

• Tasarım olarak güzel duruyor ancak fiyat önemli.
    Ayrıca heryere yazıyorum ama amoled ekranlı Amazfit GTR 24 gün pil ömrü sunuyor :D

• Huawei Watch GT 2 den farkı ne bunun?

• Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç yabancı inceleme ve karşılartırma sitesine baktım. Neredeyse tamamen aynılar.

The main features of, Honor MagicWatch 2 and Huawei Watch GT2 are almost the same. All support Bluetooth call, watch face DIY, stand-alone music player, independent GPS, heart rate detection, pressure detection, and support for 15 mainstream exercise modes.

Honor's Magic Watch 2 is basically the Huawei Watch GT 2 with a different name
    It's the same watch, you know - never believe it's not so

Yani bütün özellikler neredeyse aynı.

Tasarıma gelince sadece renk seçeneklerinde farklılıklar var, fonksiyon tuşlarının yeri ve görevleri de tamamen aynı.

At this point, we can clearly see that, Honor Magic Watch 2 is a replica of Huawei Watch GT2, with almost the same functionality, but at a lower price

Fiyat konusunda tamamen aynı saat olmalarına rağmen Honor Watch bir miktar daha ucuz olacak. Huawei sanırım burada marka farkını vurgulamak istiyor.

Sadece bir sitede özellik tablosunda Honor Watch 2 için 16 GB Ram, Huawei Watch için 32 GB Ram yazılmış ama bana kalırsa orada da bir yazım yanlışı olduğunu düşünüyorum.

https://www.wareable.com/smartwatches/honor-magic-watch-2-price-release-date-specs-7785
    https://smartwatchseries.com/honor-watch-magic-46mm-vs-huawei-watch-gt-2-46mm-compared/
    https://www.gearbest.com/blog/new-gear/honor-magicwatch-2-vs-huawei-watch-gt2-full-specifications-features-comparison-9421

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 2 Ocak 2020; 22:46:7 >

• alaz1903 kullanıcısına yanıt
    Ram miktarlarını yanlış yazdınız sanırım. 16-32 GB ram pek gerçekçi değil çünkü.

• Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Topkısının aynısı.
    Biri Honor diğeri Huawei. Görüntü olarak az fark var. Birde Huawei'nin 42mm ebatlı modelinde çözünürlük düşük. Belki bir kaç gıdım fark daha.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Evet MB olacak. Hatırlatma için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.