Şimdi Ara

Darksiders 1, Darksiders 2 ve Steep Epic Games Store'da Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün Epic Games Store kullanıcılarını üç ücretsiz oyun bekliyor.

Vigil Games'in hack-n-slash aksiyon macera oyunu Darksiders Warmastered Edition, devam oyunu Darksiders II Deathinitive Edition ve Ubisoft'un açık dünya ekstrem sporları oyunu Steep.

Oyunları aşağıdaki bağlantılardan alabilirsiniz. Oyunlar 9 Ocak Türkiye saati ile 18:59'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak eğer bu tarihten önce kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizde kalacak.

Ayrıca Epic Games Store'un Yılbaşı Tatili İndirimi'ndeki en iyi oyunlardan bazılarında ekstra bir indirim haftası düzenleniyor. 7 Ocak'a kadar sürecek. 

• Bu epic manyak ya çıldırmış bunlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu dağıttıkları son oyunlar. Bol bol ücretsiz oyun verdiler. Birçok insanın kütüphanesi doldu taştı. Hem indirimler ile hem de ücretsiz oyunlar ile. Artık insanlar bir oyun oynamayı planladığında ve o oyunun epic games storeda ücretsiz aldığını anladığında "Ulan oyun bende vardı gideyim de oynayayım." diyerek daha çok epic games'i kullanacak. Yakın zamanda kullanıcı yorumları ve puanlama sistemiyle daha da iyi noktalara gidecektir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu Epic'i seviyorum
  • darksiders 2 efsanedir. god of war 3 ü tokatlar. oynamayan varsa dalsın hemen.

• Güzel oyunları vermişler. Darksiders 1 ve 2 pek bilinmeyen muhteşem oyunlardır.

• Steep i kesinlikle tavsiye ederim. 8 farklı ekstrem spor dalının 3 farklı dev haritada keyfini çıkarın. Ranked ve unranked modlar da mevcut ve belirli aralıklarla global yarışlar oluyor. Ama ben sakin sakin keyfime bakmak istiyorum derseniz dev haritalarda istediğiniz rotada istediğiniz şekilde takılırsınız.
  • Nerdeyse 350 tl küsür harcatmadan dandirik bi kupon bile vermeyen steam ders alsın biraz zaten Batman harekatından sonra iyice gönüllerimi almışlardı bunlarda cabası.Steam ne yapsın eşşek gibi görev yaptırıp kıytırık jetonlarıyla simge aldırtsın.

• Epic yavaaaşşş ciğerimizi söktün be kardeşim <3

• teşekkürler kaptım 1 tane...steam'de satın almıştım epic için de ekledim kütüphaneye
  • riskli iş yapıyorlar bişey alıcan 10 gün sonra bedava adamı ikilemde bırakıyor para harcarken

• Yine oymayacaginiz oyunları eklemeye devam edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl başı dolayısıyla verdikleri 60 TL'lik kupon indirimi de mükemmeldi, Detroit ve World War Z'yi çok ucuza aldım. Ayrıca kupon sayesinde pek çok oyunu Steam'den daha ucuza alabilirsiniz Epic Games'te. Riskli ancak başarılı politikaları var. Steam'in indirimlerinin daha iyi olmasını beklerdim açıkçası. Epic hem indirim hem kupon dağıtarak ek indirimler uyguladı. Origin denen leş ötesi firmaya değinmiyorum bile.

• Darksiders 2 god of war ı tokatlar mı !
    Ha ha ha :)
  • Abi epic harika valla bu ne böyle veriyor da veriyor adamın dibi

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainReinhard

Yıl başı dolayısıyla verdikleri 60 TL'lik kupon indirimi de mükemmeldi, Detroit ve World War Z'yi çok ucuza aldım. Ayrıca kupon sayesinde pek çok oyunu Steam'den daha ucuza alabilirsiniz Epic Games'te. Riskli ancak başarılı politikaları var. Steam'in indirimlerinin daha iyi olmasını beklerdim açıkçası. Epic hem indirim hem kupon dağıtarak ek indirimler uyguladı. Origin denen leş ötesi firmaya değinmiyorum bile.
    Hocam bence en iyisini EA yaptı. Herkes 2 yıllık origin access aldı bedavaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.