Şimdi Ara

Bosch dünyanın ilk tüm gün giden akıllı gözlüğünü duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google Glass ile bir dönem akıllı gözlük konseptinin yaygın kullanıma çıkacağı düşüncesi uyansa da sonrasında bu hayal kısa sürdü. Donanım yetersizlikleri ve batarya sıkıntıları nedeniyle bugün akıllı gözlükler belirli sektörlere yönelik olarak belirli firmalar tarafından üretiliyor.

Bosch Light Drive neler sunuyor?

Akıllı gözlüklerin bugüne kadar karşılaştığı iki önemli engel kullanım süresinin kısalığı ve standart gözlüklere göre daha biçimsiz oluşuydu. Tasarım tarafında standart gözlüklere yaklaşmış durumda. Kullanım süreleri ile artık bir günü tamamlayabiliyor.

Ayrıca Bkz.Samsung türünün ilk örneği olacak çerçevesiz bir televizyon tanıtmaya hazırlanıyor

Bosch tarafından geliştirilen Light Drive adındaki yeni akıllı gözlük teknolojisi sektörün en küçük ve 10 gram altı ile en hafif modülü ünvanını aldı. Sağ sapa entegre edilen modül tüm gün kullanım ömrü sunabiliyor ve standart bir sap görünümünü bozmıuyor.

Sensör, işlemci, mekanik açılan aynalar ve optik unsurlardan oluşan modül gün ışığında bile seçilebilecek parlaklıkta cama yansıma yapıyor. Bu yansımayı kullanıcının yanındaki kişiler göremiyor. Yansıma içerisinde bildirimler, hatırlatıcılar, mesajlar, navigasyon yönlendirmeleri gibi bileşenler olabiliyor.

Tanıtımlardan gözlüğün biraz daha metin tabanlı olarak görüntü sunduğu ve çok renkli bir ara yüzün olmadığı anlaşılıyor. Gözlüğün detayları CES 2020 fuarında netlik kazanacak.

• Nereye gidiyormuş başlığa bak ??

• Hahahahahha TÜM GÜN GİDEN. :D

Çok kaliteli ve iyi bir başlık olmuş Ekri.

• Vaaağğrrr denndiiiii

• Kral sen bu başlıkları bilerek atmıyorsan bende başka bişi bilmiyorum... İnsanlar konu hakkında yorum yapamıyor senin attığın başlıklar hakkında konuşmaktan. :)

• Hadi biraz başlığı konuşalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyin out, teknoloji in :D :D
    geldiğimiz nokta bilmem anlatabildim mi ?

• Usta sönük demişsin güldürdün beni uncharted içinde.3 tane oyun var sönük demişin hey yarabbim Helal olsun sony akşam eve gider bitmez hemen plus almaya calisicam

• Aktif adblock gozluk istiyorum. Hayatimdan tamamen reklami atmak istiyorum.

• Saçma sapan bir başlık. Ve hâlâ düzeltilmemiş

• GittiGidiyor bu başlığa bu yorum 😂

• Daha ayılmamış, paşama bir kahve çek!

• haberin içeriğinde anlatıldığı gibi muhteşem bir şey değil gibi. 1CM yükseklik var. genişlik olarak en dar yeri vermişler 8mm. bunlar sapa takıldığında kocaman bir kalınlığa neden olacaktır.

• Adam gibi gorunteleme ve ses olsa yeter.Cep telefonlarında birton özellik zaten var.tamamen yeni bir cihaz yapmaktan sa aksesuar olarak tasarlamak daha makul..işin basitleştirmek varken niye bukadar zorlaştırıyorlar anlamak mümkün değil..

• bilginin bir kafa çevirip bakmak kadar gecikmeye mahal vermeyen tek kullanımı olabilir o da Askeri kullanım, gerisi fasa fiso ,

• Bir gözlük tüm gün nereye gider ya?

• Biz de gidene dur demeyiz. Varsın gitsin yoluna...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlük boluda kara takılmış.

• Ne olacak halimiz bu tüm gün gitmeyenlerle.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.