Şimdi Ara

Steam, yılın oyununu açıkladı: İşte Steam Ödülleri'nin kazananları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam, yılın oyununu açıkladı: İşte Steam Ödülleri'nin kazananları

Valve, Steam Ödülleri 2019'un kazananlarını nihayet açıkladı. Sekiz farklı kategoride düzenlenen yarışmada kazananları Steam kullanıcılarının oyları belirledi. Ödüllere şöyle bir baktığımızda çok da fazla bir sürprizin olmadığını görüyoruz.

2019 Steam Ödülleri'nin en çok merak edilen kısmı elbette Yılın Oyunu (GOTY) kategorisiydi. Bu yılın adayları Sekiro: Shadows Die Twice, Resident Evil 2, Star Wars Jedi: Fallen Order, Destiny 2 ve Devil May Cry 5'di. Sekiro, tüm bu yapımlar arasından sıyrılıp Yılın Oyunu ödülünü almayı başarmış. Geçtiğimiz yıl aynı ödülü PUBG kazanmıştı.

Steam kış indirimleri nedeniyle aşağıdaki listede yer alan birçok oyunda şu anda büyük indirimler var. Satın almak için şu anda uygun bir zaman diyebiliriz. Kış indirimleri 2 Ocak'ta Türkiye saatiyle 21.00'da sona erecek.

2019 Steam Ödülleri sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yılın En İyi Oyunu

• Sekiro: Shadows Die Twice

• Resident Evil 2

• Star Wars Jedi: Fallen Order

• Destiny 2

• Devil May Cry 5

Yılın En İyi VR Oyunu

• Beat Saber

• Blade and Sorcery

• GORN

• Borderlands 2 VR

• FIVE NIGHTS AT FREDDY'S: HELP WANTED

Aşk İle Devam Ettirilen

Arkadaşlarla Daha Zevkli

• Risk of Rain 2

• Dota Underlords

• Age of Empires II: Definitive Edition

• Ring of Elysium

• DayZ

En Yenilikçi Oynanış

• Baba Is You

• Slay the Spire

• My Friend Pedro

• Oxygen Not Included

• Planet Zoo

Zengin Hikâyeye Sahip Üstün Oyun

• A Plague Tale: Innocence

• Disco Elysium

• Far Cry New Dawn

• Gears 5

• GreedFall

Kötü Olduğunuz En İyi Oyunlar

• MORDHAU

• CODE VEIN

• Hunt: Showdown

• Remnant: From the Ashes

• Mortal Kombat 11

Üstün Görsel Stil

• GRIS

• Total War: THREE KINGDOMS

• ASTRONEER

• Katana ZERO

• Subnautica: Below Zero

Kaynak:https://store.steampowered.com/steamawards/2019/

• DMC 5 bence hiç iyi bir oyun değildi. Grafikleri berbat, oynanış berbat, senaryo berbat, atmosfer berbat.

• Özellikle yeni nesil oyun konsollarıyla oyunlarda her alanda bir ivme kazanılacak diye düşünüyorum oyun konsolları oyun gelişiminde her daim öncü olmuşlardır.

• Görsel stil kazananı Gris dışında ödülleri hakeden başka bir oyun göremedim. Özellikle Baba Is You gibi tamamen farklı ve yenilikçi bir oyun varken o ödülü My Friend Pedro'nun almasına çok şaşırdım, en az 10 oyun var bu şekilde. Sekiro bence hiç iyi bir oyun değildi. Grafikleri berbat, oynanış berbat, senaryo berbat, atmosfer berbat.

• Oylama tamamen Steam kullanıcıları tarafından yapıldı, zaten bu ödüllerin tek esprisi oyuncuların ne düşündüğü. Bence jüri tarafından seçilmesinden iyi. Gerçekten o oyunlara para verip satın alan insanlar neyin iyi neyin kötü olduğunu söyleyebilmeli. "Grand Theft Auto V" ve "A Plague Tale: Innocence" dışında hep benim de oy verdiğim oyunlar kazanmış.

• DMC serisinin neden sevildiğini hiç anlamadım. Zevk meselesi.

• Ve sekiro yılın oynu (bkz. Game Awards)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yenilikçi oynayış kategorisindeki oyunlar yenilikçi değil? Baba is you hariç tabi. Zorlarsak my friend pedro da diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 Steam Ödülleri'nin kazananları belli oldu. Yılın Oyunu ödülünü Sekiro: Shadows Die Twice kazandı. İşte 2018'de Steam'e damgasını vuran oyunların tamamı 2019ile başlayıp 2018 bitirmişssin editör kardeş hahahaha

• Sekonder4545 S kullanıcısına yanıt
    Düzelttim teşekkürler uyarı için :)

• hadi len

• .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.