Şimdi Ara

Lenovo G25-10 oyuncu monitörü tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyuncu donanımları pazarında Legion markası ile mücadele eden Lenovo zaman zaman ana akım modelleri arasına da oyuncu ürünleri ekliyor. Lenovo G25-10 oyuncu monitörü bunun son örneği.

Lenovo G25-10 özellikleri ve fiyatı

Lenovo G25-10 oyuncu monitörü 24.5 inçlik TN panelinde Full HD çözünürlük sunuyor. Üç kenarında ince çerçeveler sayesinde monitör kompakt bir yapıya bürünmüş. Kaide yükseklik ayarı sunuyor.

Ayrıca Bkz.Samsung türünün ilk örneği olacak çerçevesiz bir televizyon tanıtmaya hazırlanıyor

NTSC renk gamının yüzde 72’sini kapsayan monitör 144Hz tazeleme hızına ve 1ms optimize edilmiş tepki süresine sahip. Monitör 400 nit parlaklık seviyesine kadar çıkarken HDR desteği de sunuyor.

Bağlantı tarafında HDMI 1.4 ve DisplayPort 1.2 barındıran Lenovo G25-10 oyuncu monitörü için 258$ civarında bir fiyat etiketi belirlenmiş. Satışlar başlamış durumda.

• buna ne gerek vardı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıl olmuş 2020 hala 250 dolardan FHD TN panel satmaya çalışmak ...

• Çok pahalı. Zaten G2460PF, G2460FQ, VX2458-MHD, VG248QZ gibi TN 144Hzler 1000 liranın az üstünde.

• Çöp.

• TN panel kadar taş düşsün bu üreticilerin başına. Bu yüzyılda bu kadar rezalet görsel sunan bu teknolojiyi hala bu fiyata satmaya çalışmak nedir ya?!

• Arkadaslar ben bu monıtorden aldım boş boş yazmıssınız da boyle monıtor nerede bulacaksınız o yazdıgınız modellerle arasında daglar kadar fark var kalıte olarak a plus lenovo monıtor lenovo markası boru degıl monıtor konusunda hepsıne 5 basar +gamıng monıtor bu ne gorselınden bahsedıyorsun mıllete mı sergıleyeceksın valla cok memnun kaldım aldıgımda 1299 tl idi sonra 2500 tl lere cıktı sımdı 1700 - 2000 arasında gıdıyor kalıte olarak almak ısteyenler kesınlıkle almalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.