Şimdi Ara

Huawei P40 Pro'nun muhtemel tasarımı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merakla beklenen Huawei P40 Pro'nun yüksek kaliteli görselleri internete düştü. Akıllı telefonun muhtemel tasarımını gözler önüne seren görseller @RODENT950 adlı Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Oppo Reno 3 serisi 1.46 milyondan fazla ön sipariş alarak rekor kırdı

Karşımızda duran görsellerin CAD çizimleri ve çeşitli sızıntılar temel alınarak oluşturulduğunu belirtelim. Çift selfie kamerasına sahip olan akıllı telefon dört kenarı kavisli ekran ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Lansman 2020'nin Mart ayında

Huawei P40 Pro'nun arka panelinde beş sensörlü bir kamera sisteminin yer aldığını görüyoruz. Cihaz Kirin 990 yonga setinden güç alacak. Aynı zamanda 90 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran taşıyacağı bildiriliyor.

Android 10 tabanlı EMUI 10.1 arayüzü ile kutudan çıkması beklenen akıllı telefonda Google uygulama ve hizmetleri büyük ihtimalle yer almayacak. Huawei P40 serisinin önümüzdeki Mart ayında Fransa'da düzenlenecek etkinlikte tanıtılması planlanıyor.

• Arka kamera yeni cikacak s11'den tıpatıp çalıntı olmuş. Umarım bu tasarımla gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • p40 pro : 8000 tl

imeili mi10 pro+ kanon dslr + xbox + 1 hafta balkan turu = 8000 tl.

• 4 - 5 kamera nedir ? Bu kadar kamera koymalarına rağmen neden SLR kalitesinde fotoğraflar göremiyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA021941B

p40 pro : 8000 tl

imeili mi10 pro+ kanon dslr + xbox + 1 hafta balkan turu = 8000 tl.
    Kanon
  • yunus3441 kullanıcısına yanıt
    Çünkü Lens Çapı Küçük....

• Apple ve Samsung dışında özgün tasarım yapan firma kalmadı nerdeyse, işin kötü yanı bu makinalar donanımsal olarak kopyalandıkların modellerden daha iyi. Sadece ios tarafında işletim sistemi farkı var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gidişle arkaya 30 tane kamera koycaklar galiba

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Ön tarafında s10 + dan arakladılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çirkin.

• Telefonlar bu kamera sevdasi yuzunden yavas yavas orumcek gibi olmaya basladi... yakinda kollarini da eklerler yurumeye de baslar
    Huawei P40 Pro'nun muhtemel tasarımı ortaya çıktı
  • artık kamere teknolojilerinde yeni devrimleri getirmeleri lazım zira bu şekilde kamera sistemleri hem kaba duruyor hemde işlemcileri bir hayli zorluyor.

huawie ye gelince,adamların pes etmemesi takdir edilmeli zira bu firmaya çok haksız darbe vuldu dünya çapında.Yİnede heyecanlarını kaybetmeden yollarına devam ediyorlar.Ben huawei ye olan yaptırımların 2020 de kaldırılacağını düşünüyorum zira huawei kendi işletim sistemi için ciddi yol alırken gogle bu durumun kendilerini etkilememesi içinde yaptırımların kaldırılmasını ve güçlü bir müşteriyi kaybetmemek için de kendi ekosisteminde tutmak isteyecekdir.

Telefona gelince, teknolojisi itibariyle sektörde sağlam duracak bir ürün olacak yine.Bİr ihtimal root kilitlerini serbest bırakır ise huawei custom rom yüklemeleriyle gogle servislerini kullanılabilir hale getirebilir.Huawei seven bir kullanıcı olarak bir çözüm geleceğini düşünüyorum 2020 yılı içinde.

• pro maxin kamerasi ile turlu turlu dalga gecenler bakalim bununla dalga gecmeyi gururlarina yedirebilecekler mi :)

• Bu ne bicim habercilik yahu?
    Baslikta P40, gorselde S11

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.