Şimdi Ara

Huawei Mate Xs katlanabilir telefon, 65W hızlı şarj desteğiyle geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Teknoloji üreticisi Huawei'nin yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Huawei Mate Xs, Çin Halk Cumhuriyeti'nde 3C olarak bilinen zorunlu sertifikayı aldı.

Ayrıca Bkz.Apple ve Sharp, Japan Display'in ekran üretim tesisini almak için harekete geçti

Avrupa'da da raflara çıkacak

TAH-AN00m model numarasına sahip olan Huawei Mate Xs, 65W hızlı şarj teknolojisiyle gelecek. Gücünü Kirin 990 5G yonga setinden alacak olan cihazın ayrıca, kırılmalara karşı gelişmiş menteşe tasarımıyla piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Bunlara ek olarak selefinden hafif olacağı da ifade edilmiş.

Huawei cihazın geliştirilmesini ve testlerini tamamlarsa, Mate Xs ilk olarak Şubat ayı sonunda Barcelona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde görücüye çıkacak ve şirket Google hizmetleri olsun ya da olmasın cihazı Avrupa'da da satışa sunacak. Fiyatının ne olacağı konusunda ise henüz bir bilginin olmadığını belirtelim.

• Xiaomi samsungtan bunlarda apple dan isim çalıyorlar nefret ediyorum arkadaş,note 8 yazınca redmi denen o saçma markayı görmek zorunda mıyım ben ? Sırf google da göze çerpsın diye yapılan hıyarlıklar bunlar dilerim telif öderler isimler için çaldıkları firmalardan.

• Katlanabilen telefon huawei mate x - ekranı kırıldı
    Katlanabilen telefon huawei mate xs - ekranın kırılması bekleniyor.
    Katlanabilen telefon huawei mate xsc - bekleniyor.
    .
    .
    .
    .
    Katlanabilen telefon huawei mate xcsldfdsfgsdgdfg - 2099

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.