Şimdi Ara

DH takipçileri 2019'un en iyi dizisini belirliyor [Anket]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2019’un son günlerine girmemizle birlikte DH takipçileri yılın en iyi ürünlerini seçmeye başladı. Bugüne kadar yayınlanan anketlerimizde sizlere 2019’un en iyi akıllı telefonunu, akıllı saatini, kablosuz kulaklığını ve filmlerini sizlere sorduk. Bu anketimizde ise 2019 yılının en iyi dizilerini soruyoruz.

Ayrıca Bkz.2019 yılının en iyi filmleri

Yılın en iyi dizilerini, Netflix dizileri ve diğer diziler şeklinde ikiye böldük. Forumdaki dizi bölümünde gördüğümüz üzere DH takipçileri, diğer platformların aksine Netflix dizilerine daha fazla ilgi gösteriyor ve Netflix'in yeni dizilerini izlemeye çalışıyor. Bu yüzden Netflix dizilerini ayrı bir kategoride derledik.

Adayları belirlerken 2019’da ilk bölümü yayınlanan popüler dizileri seçmeye çalıştık. Sizin "en iyi" olduğunu düşündüğünüz diziniz şıklarda yoksa fikrinizi yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz.

• Kitabını okumuş, oyununu oynamış biri olarak witcher tabiki de 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dizi film bence boş vakit öldürme her imkan bulduğunuzda kendinizi geliştirin yazılımcıysanız daha fazlasını nasıl yapabilirim onun peşine düşün film dizi bunları istediğiniz zaman izlersiniz ancak zaman akıp gidiyor vaktimizi boşa harcamayalım

• Kesinlikle Chernobyl ve Love, Death & Robots. Witcher dizisinin ilk sezonu kötü değil ama en iyisi de değil. Mandolarian güzel ama Chernobyl daha vurucuydu.

• See ve Love, Death and Robots en iyileri bu senenin. Biri körler üzerinden mükemmel bir postapokaliptik bir dünya sunarken, diğeri her bölümünde farklı ve güzel hikayeler sunuyor.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    İşte bizi bu kafalar yerimizde saydırdı.

• Manhunt Three kullanıcısına yanıt
    yoksa atomu parçalardın yani bırak allah aşkına demagoji yapma

Bu cevap bana değil diğer arkadaşa verilmeli. Ben bu alanlar için yazdım. Şuanda da sinema ve daha bir çok alanda yerimizde sayıyoruz.
  • The witcher ve mandolorian hariç hiçbirisini izlemedim o yüzden ben bu konuda cevap veremiyecegim. Mandolorian güzeldi son bölüm yeterli değildi sezon finali için. Witcher 1. bölüm iyi başladı sonra oda vasat devam etti. The expanseyi seven biri olarak bu sezonda beni baya tatmin etti fakat oda bu listede yok.

ben izlenmesin demiyorum genel kültür iyidir ama çalıştığım firmada işe alımlarda banada danışılır inan öyle bir cvler geliyorki boş a4 den farksız. ama sorsan x dizinin bilmem kaçıncı bölümünü anında söyler ama işiyle ilgili soru soruyorsun 2 lafı bir araya getirip yaptığı işi anlatamıyor.

O yönden haklısın elbette ama dizi film işleri boş demek doğru değil. Hem ticari hemde kültürel önemli alanlar.
  • İş olsun diye anket yapmayın bari ! kritere bak Netflix olan olmayan 😡 hiç mi film ödüllerini izlemedin be kriter nedir nelere göre ayrılır değerlendirilir ! İş olsun dorba dolsun 👎🏿

adam dizi film izleme dediği için mi yerinde saydın

• Netflix kategorisinde Lost In Space'in olmaması şaşırtıcı..

• Tartışmasız Chernobyl yılın dizisi bana görede.Bu kadar ilgi uyandıracağını yapımcılar öngöremediği için dizi çok kısa tuttular ancak dizi rusya da tepki gördü ve başkan putin çernobil olaylarını hep batılı ülkelerin çarpıtıp böylesi kötü bir olayı ticari kazanç elde etme amaçlı yapımlar yaparak kendi tarihlerine hakaret ettiklerini açıklamış ve çernobil faciasının asıl sorumluların cia destekli bir grubun yaptığı komplolar neticesinde yaşandığını ve bunlarında kayıtlı belgeleri olduğunu söylemişti,buna istinaden dizin çok ilgi görmesi ve beğenilmesi neticesinde putin çernobil olayını rusyanın gözünden aktaracak bir dizi çalışmasını başlatacaklarını söyledi.Dİzinin böylesi etki yaratması ve 80lerin havasını çok güzel yansıtması,oyuncuların performansı ile olayın nasıl gerçekleştiğinden daha çok olaylar sonrası insanların yaşadığı dramatizeyi gerçekten güzel ekrana taşıyan yapım oldu,izlemeyenler kesinkle bakmalı.

• Xrollann kullanıcısına yanıt
    ona oy vereyim dedim yok.

• Lost in space en iyi netflix dizisidir bence. Remake olsa da, oyuncular çok başarılı,senaryo tutarlı ve şaşırtıyor, gerilim müthiş. hele şirret dr simit rolündeki ablamız yaşıyor resmen. O dururken atiyeye oy vermek de ne bileyim :P

• Lost in Space, 2018 dizisi olduğu için adaylar arasında yok
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    anlaşıldı :) öyleyse russian doll .
    witcher saçmalık. got'un netflix versiyonu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.