Şimdi Ara

iPad Pro 2020 şablon çizimleri sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tablet pazarı durgunluk dönemine girmesine rağmen sunduğu modeller ile istikrarını hiç bozmayan Apple, gelecek yıl iPad serisini yenilemeye hazırlanıyor. IPhone 11 serisinden çizgiler taşıyacak iPad Pro 2020 şablon çizimleri sızdırıldı.

iPad Pro 2020 neler sunacak?

IPad Pro 2020 serisinin ön açıdan çok fazla değişikliğe uğramadığı görülürken arka kısımda üçlü kamera kombinasyonu dikkat çekiyor. Apple’ın iPad Pro 2020 serisinde de kamera iyileştirmelerine odaklanacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca Bkz.Epic Games mağazasında bugün Faster Than Light var

12.9 inç ve 11 inçlik iki boyuta sahip olacak iPad Pro 2020 serisinin gövdede kullanacağı malzeme ise merak konusu. Metal çerçeve ve cam kaplama ihtimalinin yanında alüminyum arka kapak ihtimali de var. Henüz bu tasarım unsuru netlik kazanmış değil. Kamera çıkıntısı ise gövdeye 1.9mm kalınlık değeri eklemiş.

Yazılım tarafında zaten pek çok önemli hamle yapmış olan Apple gelecek bahar döneminde, muhtemelen Mart ayında iPad Pro serisi için tanıtım etkinliğini gerçekleştirecek. Bu etkinlikte iPhone SE 2 modeli de tanıtılabilir.

• Rakipsiz cihaz ama ah biraz ucuz olsaydı :)

• Benim merak ettigim su, ipadde gercekten iyi bir arka kameraya ihtiyaci oluyor mu insanlarin? Hele boyle 3lu kamera sistemine? Ipad yada herhangi tabletle fotograf cekmek hic kullanisli olmuyor. Sadece on kamera kisminda gelistirmeler yapilirsa daha mantikli olur bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    Neden olmasın. ToF kamerası gelirse 3 boyutlu taramalar yapılabilir. Geniş açı veya telefotoya pek gerek yok.

• @mck94 Vallaha bizim şirketimize operasyonları kayıt etmek ve yayınlamak için fransadan videocu geliyor.Kadında yok yok dronları kameraları ayakları ışıkları ama inan ipad ilede çektiğini gördüm.Ama yan çekim ama düz çekim montajda ayarlıyor onları.

Yani tabikide ihtiyaç meselesi

• iPad Pro 11, MacBook ihtiyacını bile ortadan kaldıran, çok başarılı bir cihaz. 120Hz ekran ve USB-C girişi ile vazgeçilmez bir tablet. Klavyeli kılıfa da gerek yok, Logitech'in Keys-To-Go klavyesi vb. mobil klavyeler yeterli oluyor. Oyun düşkünleri de kablosuz Xbox veya PS4 kumandası ilave edebilir. Mutlaka bilgisayar gerektiren uygulamalarda çalışmıyorsanız, iPad Pro temel ihtiyaçlar için en ideal cihaz, artık hala 90'ların dizayn ergonomisi olan dizüstü/masaüstü bilgisayarda ısrar etmek mantıklı değil.

Zaten en ucuz MacBook Pro 10.999'dan başlıyor, tabletten farksız Air alırım desen 8.699 TL (bu premium seviyedeki PC'lerde de fiyatlar aynı). Yani iPad Pro pahalı değil, halk olarak biz Hint fakiri gibiyiz. Dolayısıyla iPad Pro 11'in baz modelini kampanyalarla 4800-5000 civarına yakalayan kaçırmasın. 10 aydır kullanıyorum, bilgisayar ihtiyacı duymuyorum. Bol fotoğraf çeken, drone uçuran, Pixelmator/LumaFusion ile foto/video düzenleyen, ofis belgelerinde çalışan biri olarak işimi fazlasıyla görüyor. İçerik tüketimi, sosyal medya, web işleri için zaten 11" 120Hz ekranıyla rakipsiz, taşıması, muhafaza etmesi kolay. Cihazın kamerası iPhone XR kadar iyi. Belge taramak, AR ile nesnelere üç boyutlu bakmak ve ufak tefek fotoğraf çekimleri için iPhone'a ihtiyaç duymadan iş görebilmek iyi oluyor. Bu açıdan Apple'ın yeni nesilde de kamerayı pas geçmemesi normal. Asıl beklenti Micro-LED ekrana geçileceği yönünde. iPad Pro serisi ortalama 1,5 yılda bir yenileniyor, Şubat-Nisan aralığında büyük ihtimalle 4. nesil tanıtılır ve meraklısı yine alır. Yeter ki kronik hatalar, dizayn problemleri olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 28 Aralık 2019; 13:59:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oled ekran iyi olur
  • 1 senedir ipad kullanıyorum , Apple'ın neden endüstri lideri olduğunu anladım.

Adamlar pahalılar evet ama ,müşterisine bu kadar çılgınca değer veren başka bir işletme görmedim.

• Geçen sene eğitim amaçlı iPad 6 ve Kalemi almıştım. Bu sene de laptopun ağırlığı ve hantallığından bıkıp en azından temel yazı faaliyetlerim ve çalışmalarım için bir tane de logitech'ten bluetooth klavye aldım. İllaki laptop gerektiren durumlar oluyor ancak onlar dışında kalan durumlar için kafamı dağa taşa vurasım geldi sırtımda o ağırlığı yıllarca çektiğim için. iPad sadece mobil olarak büyük ekranda bir şeyler izlemek kadar basit amaçlar için bir ürün değil, hacmine kıyasla çok ciddi çalışmaları kaldırabiliyor. Hobi olarak iPhone'da çektiğim fotoğraf ve videoları iPad'de işliyorum istediğim her yerde, tüm eğitim dökümanlarımı günden güne dijitalleştirip paylaşımı, erişimi ve gerekirse basımı kolay hale getiriyorum, 1-2 tane DS4 destekleyen oyun var oynadığım, onlarla arada sırada keyif yapıyorum. Şu an net şekilde eksikliğini hissettiğim şeyler, eViews gibi güçlü bir ekonometrik analiz programının yoksunluğu ve MS Office programlarının mobil sürümlerinin yetersizliği. Bunlar da gerçekleşirse laptopu sadece ölürse değiştiririm zaten iPad benim için her şeye yeter hale geliyor.
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    Şirketlerde ipadler kullanılıyor. Turkcell bayilerde bile artık ipadle işlem yapılıyor.

Gelişim iyidir. Şirketlere seçenekler sunarlar.

İpad ilk çıktığında forumda herkes iphone büyütüp üretmişler diye dalga geçti

Aradan geçen yıllardan sonra eğitim-iş alanlarında yaygın olarak kullanılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surface Pro kullanmamış kişilerin şu iPad Pro'yu öve öve bitirememelerine bayılıyorum...

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Kardeş şuna full sürüm photshop kurabiliyor musun? Pc de kullandığın uygulamarı dediğin gibi kullanamıyorsun.
    Soft işlerde anca kullanılır ipad öyle Macbook alternatifi kesinlikle değil. Anca kavun karpuz kesiliyor bu aletle yau.

120hz süper ekranda kavun karpuz keyfinden öte değil. Bahsettiğin işleri düz tabletle de yaparsın

• unknownartist kullanıcısına yanıt
    Tamam. 1994’ten bu yana Macintosh kullanan biri olarak aklim fazla ermiyor iste, aydinlattigin icin tesekkurler. iPad Pro’yu hemen satiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unknownartist kullanıcısına yanıt
    Full+full Photoshop bile var.

• ..

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Surfce Pro 4 kullandım ve şuan surface pro 7 mi alsam ipad pro mu alsam kararsızım

• Negerekva N kullanıcısına yanıt
    iPad daha ucuz, sanırım dizüstünden farksız bir cihaz

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Aslında surface pro 7 i5 8-128 alırsam parmak izli klavyesi ile birlikte 800 dolar ipad pro 12.9 128 gb ise 1000 dolar

• Negerekva N kullanıcısına yanıt
    İ7 olsa müthiş olurmuş, tr fiyatları şişik cihazın ama yurt dışından alınır, kısa vadede iPad pro düşünüyordum ama Microsoft'un cihazı da aklımda tutayım, teşekkürler

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Valla bundle olarak i5 te indirim var yoksa ipad proyu katlıyoe fiyatta :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.