Şimdi Ara

MSI yeni Optix oyuncu monitörünü duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyunculara yönelik olarak hazırladığı ürünlerine ara vermeden devam eden MSI markasının son ürünü yüksek hızlara ve sürelere sahip olan Optix MAG272QR oyuncu monitörü oldu.

MSI Optix MAG272QR özellikleri ve fiyatı

Üst seviyede performans arayan oyunculara yönelik MSI Optix MAG272QR oyuncu monitörü 27 inçlik VA panelinde 2560x1440 piksel çözünürlük sunuyor. Model firmanın Arsenal Gaming performans serisine ait.

Ayrıca Bkz.Epic Games mağazasında bugün Faster Than Light var

Monitörde griden griye tepki süresi 1ms olarak gerçekleşiyor. AMD FreeSync teknolojisi sayesinde tazeleme hızı ise 165Hz seviyesine çıkıyor. DCI-P3 renk gamının yüzde 95.6’sını kapsayan monitör 10-bt renk desteği sunuyor.

Maksimum 300 kandela parlaklık değerine çıkan monitör 3000:1 statik kontrasta sahip. Arka kısımdaki RGB LED aydınlatma Mystic Light uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. 2 adet HDMI 2.0b ve DP 1.2a girişleri olan MSI Optix MAG272QR için 350$ fiyat etiketi belirlenmiş.

• Ne zaman oled ekranlı oyuncu monitörleri görürüz acaba? Bu panaller bence 5 para etmez, oled ekran gibi gerçek siyah görüntü olmuyor. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

Oled ekranlı az tepkime süreli monitörler çıkarsa sistem toplamayı bile düşünürüm. Cep telefonlarında oled artık standart gibi oldu ama monitör piyasası hala aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ne zaman oled ekranlı oyuncu monitörleri görürüz acaba? Bu panaller bence 5 para etmez, oled ekran gibi gerçek siyah görüntü olmuyor. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

Oled ekranlı az tepkime süreli monitörler çıkarsa sistem toplamayı bile düşünürüm. Cep telefonlarında oled artık standart gibi oldu ama monitör piyasası hala aynı.
    bendede msi monitör var tn panelden bu panele geçtim ama sanki tn panel renkleri daha iyi veriyordu acaba monitör mü dandik ben mi anlamıyorum bilmiyorum
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    yakında görürüzde alabilirmiyiz dolar 10lira olur ozamana kadar

Hocam samsung'un zaten OLED ekranlı oyuncu monitörü var 27 ve 32 inç olarak. Modeli ch27hg70 ve ch32hg70.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Oled bile değil şu Samsung 4K tv lerin panelleri bile olsa çok iyi olur. Arada aşırı fark oluyor. Şu an TN panel monitör kullanıyorum. Telefonumdaki gibi tam siyah ve beyaz kontrastı alamıyorum.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok hocam. Ben bu monitör için değil genel piyasaki monitörler için konuştum.

• Shatteredthings S kullanıcısına yanıt
    Bakacağım o modellere hocam ama onlar sanırım Qled olması lazımdı.

Evet qled hocam ama qled oledden daha iyi gibi sanırım. Yani internet üzerinden gördüğüm kadarıyla.

• Shatteredthings S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam en iyisi oled şuqn. Qled yüne led gibi temelde aynı teknoloji. :(

• Gene işe yaramaz bir monitör daha çıkartıyorlar, monitör sektörü ya harbiden çaresiz ya da milleti iyiyece tiiyee alıyorlar. Kıçını ışıklandırdılarya oovvv, harika bir monitör yemede yanında yat.
    İnsan LG27GL850, AORUS AD27Q-P veya Viewsonic 27" XG270QG ayarında bir şey çıkartırda rekabet ortamı oluşurturur. Fiyatı düşük diye alt seviye ürünler çıkartıyorlar, her yeri ayrı parlıyor.Display port 1.2 nedir ya millet yavaş yavaş 1.4 geçmeye başlamışken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 28 Aralık 2019; 12:39:42 >

• micro led isterük

Burn in sorununun çözülmesi lazım önce, bir de insanların artık almaması lazım led mönitörleri veya satışların düşmesi lazım. Yoksa zor görürüz gibi duruyor.
  • -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    İnşallah mpg serisinde dp 1.4 koyarlar diye tahmin ediyorum çünkü mag serisi daha ucuz olan seri, ama msi colorbanding konusunda son derece kötü.
    Maliyet hocam maliyet. Ne zamanki üretim maliyeti düşer o zaman çıkar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.