Şimdi Ara

I Am Jesus Christ Türkçe Altyazı Desteği ile Çıkış Yapacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncılığını PlayWay'in yaptığı, geliştiriciliğini ise SimulaM'in yaptığı aksiyon macera simülasyon oyunu I Am Jesus Christ, Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak. Oyunun arayüzü de aynı şekilde Türkçe olacak.

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak Steam'de "Yakında" yazıyor. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. 

Oyunun Tanıtım Yazısı:

"I Am Jesus Christ" Yeni Ahit hikayelerinden esinlenilmiş gerçekçi bir simülasyon oyunudur. 2000 yıl önceki İsa Mesih'in yolunu izleyin. Oyun, İsa Mesih'in Vaftiz edilmesinden, Dirilişe kadar olan dönemi kapsıyor. Dünyadaki en ayrıcalıklı ve güçlü insanlardan biri olan İsa Mesih gibi olmayı hiç merak ettiniz mi?

Kötülükle savaşın, mucizeler yaratın, ölüleri diriltin, O'nun gibi hissedin ve davranın.Kıyamet'in son aşamasına ulaşın ve dünyaya hayatta olduğunuzu gösterin!

Özellikler:

- Açık Dünya
    - Özel Yetenekler
    - Şeytan ile gerçekçi bir mücadele
    - İnsanları iyileştirmek, suda yürümek, fırtınayı dindirmek ve insanları beslemek gibi 30'dan fazla mucizeye sahip olun.  

• vay buralardan bir mesih geçecek desene...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 'hasan mezarcı simulatörü' olarak türkçeleştirebiliriz bu durumda!

• Korsan indirince çarmıh bölümünden başlayacakmış oyun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çarpılacaksınız be tövbe deyin
  • Oooo kesin alıyorum. Bu çok pacific rpg olur. Ben cihadlı hardcore modunda olanı istiyorum esas. Onu da yaparlar umarım :)
  • Aslında çok harika şeyler çıkabilir ama ufak tefek oyunlardan oluşan sıkıcı bir şey olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsa da bizi görecek mi?

• İlginç bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayret nedense hiç tr altyazı için zorlamamızagerek kalmadı

• Sonuçta fantastik hikayelerin başını çeker eski ahit yeni ahit bence çok mantıklı oyun yapılması. Nasıl ki Norsmanların zamanında taptığı tanrılara mitoloji deniyor oyunları yapılıyor tanrılarla kapışılıyorsa şimdi din olarak geçen şeylerde yavaş yavaş mitoloji olarak anılmaya başlandı. Bu doğal bir şey yani.

• Misyonerliğin kısa yolu
  • alaycı konuşan kişiler,inanmıyorsanız bile saygı duymak zorundasınız.Müslüman bir ülkede yaşıyorsunuz,bu ülkenin ekmeğini suyunu kullanıyorsunuz.Hatta burada yaşayın ya da yaşamayın,insanların Kutsalları'na hakaret edemezsiniz,dalga geçemezsiniz.bu yaptığınız şey insani değildir.
  • Benim PC kaldırmıyor eski ama kaldırsa da oynamak istemem bence sizde oynamayın yanlış düşünceler beyninizde yer etmesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.