Şimdi Ara

DH okurları yılın en iyi akıllı saatini seçiyor [Anket]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yılın sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, DH takipçileriyle birlikte yılın en iyi ürünlerini belirlemeye devam ediyoruz. Tamamen DH takipçilerinin oylarıyla seçilen çeşitli segmentlerdeki en iyi akıllı telefon modellerini ve en iyi tam kablosuz kulaklığını belirledikten sonra, şimdi de sıra yılın en iyi akıllı saatine karar vermeye geldi. 

Ayrıca Bkz.DH okurları yılın en iyi üst seviye akıllı telefonunu seçiyor [Anket]

Akıllı telefonların en önemli tamamlayıcıları konumuna gelen giyilebilir aksesuarların gün geçtikçe popülerliği artıyor. Özellikle akıllı saatler bir hayli revaçta. Peki bu saatler içerisinde en başarılı bulduğunuz model hangisi? 

Hemen aşağıda yer alan ankette oy kullanarak sizin için en iyisi olduğunu düşündüğünüz akıllı saate karar verebilirsiniz. Sizin seçiminiz olan saat listede yoksa yorumlarınızda belirterek, listeye girmesini de sağlamanız mümkün. Şimdi gelin oylarınızla yılın en iyi akıllı saatine siz karar verin.

Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 akıllı saati tanıtıldı

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 tanıtıldı!

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2’nin öne çıkan özellikleri

Xiaomi Mi Smart Watch

Apple Watch görünümlü Xiaomi Mi Watch tanıtıldı

• anket nerede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsi boş bu akıllı saatlerin. Bunların fonksiyonlarını Amazfit Bip ile de görürsünüz hem de her gün şarj ile uğraşmazsınız. Gerçekten fonksiyonel bir şey istiyorsanız da Kospet veya Lemfo gibi Android akıllı saatler almalısınız.

• Yemin ederim komedi arkadaş millet otomatik olarak Apple'a basmış ! Gerçekten kullanıp beğendiğiniz saati işaretlemeniz emin olun farklı saati çıkartacak

• Haterlar çıldırıyor :D Kullanmadığı apple ürünlerine b*k atmaya o kadar alışmışlar ki gerçekler yüzlerine çarpınca afallıyorlar.

• orientem kullanıcısına yanıt
    aynen hocam uzun süredir kullanıyorum. bir ay şarj gidiyor.

• Apple Watch
  • Asıl yılın saati olması gereken amazfit'ler yok ankette
    amazfit bip > 60 gün batarya ömrü sunuyor, kendim kullanıyorum
    verge lite > amoled ekran, 20 gün kullanım, uygun fiyat, yuvarlak tasarım
    anazfit gtr > amoled ekran, 24 gün kullanım (temel modda 74 gün), metal kasa, özelliğine göre uygun fiyat

• Beyler başlıkta akıllı saat diyor Apple Watch dışınında bu sektörde saat yok diğerleri ekranlı saat olabilir anca, kullanma ihtimaliniz varsa bir süre kullanmanızı tavsiye ederim neden söylediğimi anlayacaksınız.

• Millet senin gibi Newyork'un göbeğinde oturup asgarî ücretin üçte biriyle almıyor saati maalesef Türkiye'de yaşıyoruz asgarî ücret belli :) ama zengin görünümlü marabaysan taksitle almışsındir bişey diyemem :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SC0RPI0N kullanıcısına yanıt
    Hah çıldıran biri daha gelmiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 26 Aralık 2019; 15:9:36 >
  • Apple Watch tabii ki gerisi çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı saat alacak olsam gözü kapalı apple watch alırdım.

• Samsung Sport kullanıyorum ve oldukça iyi, ben memnunum.

• apple watch
  • Apple Watch tek sıkıntısı düşük pil kullanım özellikleri çok başarılı

• Tablet ve akıllı saatte Apple rakipsizdir. Aksini iddaa eden cahildir.

• Apple watch varken diğerlerine ne gerek var ? Başka seçenek olmamalıydı..
  • apple watch in en büyük iki eksiği, tipi ve sarj süresi, ben Galaxy watch gt 2 diyorum çok şık, tam saat gibi saat bilhassa klâsik olanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankete yanlış Garmin konmuş. Garmin Fenix bambaşka bir saat, burada olsa olsa Garmin Venu olabilirdi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.