Şimdi Ara

Çift ekran özellikli LG V60 ThinQ 5G'nin tanıtım tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çift ekran özellikli LG V60 ThinQ 5G'nin tanıtım tarihi belli oldu

LG, bir süredir çift ekranlı akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor. Güney Koreli şirket 2019 Mobil Dünya Kongresi'nde ikinci ekran aksesuarı ile birlikte sunulan LG V50 ThinQ'yu tanıtmıştı.

Ayrıca Bkz.Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite, CES 2020'de tanıtılabilir

IFA 2019 fuarında resmiyet kazanan LG G8X ThinQ modeliyle tasarım yaklaşımını daha da geliştiren LG, şimdi ise çift ekranlı üçüncü akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Çift ekran özellikli LG V60 ThinQ 5G'nin tanıtım tarihi belli oldu

İkinci ekran isteğe bağlı sunulacak

Korea Herald kaynaklı habere göre şirket yeni nesil çift ekranlı akıllı telefonunu 2020 Mobil Dünya Kongresi'nde sahneye çıkaracak. 5G bağlantısını destekleyeceği belirtilen cihazın LG'nin gelecek yılki ilk 5G'li telefon olacağı söyleniyor.

LG V60 ThinQ 5G olarak adlandırılacak telefonun ikinci ekranı aksesuar şeklinde sunulacak. Yani satın alıp almamak kullanıcının inisiyatifine kalacak. LG G8X ThinQ satış anlamında beklentileri karşılamasa da LG bu tasarım yaklaşımını sürdürmeye kararlı görünüyor.

Kaynak:http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20191224000098

• G5'te çok güzel modüler aksesuarlar vardı. Fakat aşırı pahalı olduğu için tutmadı. Bu ekran da telefon fiyatına satılırsa yine kimse almaz.

• LG ekranlarını düzeltti mi? İki tane ghost screen almak ne kadar mantıklı olur?

• Tutmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.