Şimdi Ara

Realme Buds Air satış rekoru kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Realme geçen hafta uygun fiyata zengin özellikler sunan ilk gerçek kablosuz kulaklığını tanıtmıştı. Realme Buds Air olarak adlandırılan cihaz lansmandan hemen sonra Hindistan'da satış rekoru kırdı.

Ayrıca Bkz.ABD radarına giren TikTok, merkezini Çin dışına taşımayı planlıyor

Şirket tarafından aktarılan bilgilere göre kablosuz kulaklık 1 saat içerisinde 11.000 adet satarak önemli bir başarıya imza attı. Realme Buds Air'in 55 dolar gibi son derece uygun bir fiyat etiketi taşıdığını hatırlatalım.

Realme Buds Air Özellikleri

Kulaklıklarda konuşma ve gürültü azaltma için kullanılan çift mikrofon, Bluetooth 5.0 modülü ve 12 mm'lik sürücü yer alıyor. Her biri tek başına 3 saat kesintisiz şarkı dinleme süresi sunarken, şarj kutusu 17 saate kadar pil ömrü sağlayabiliyor.

R1 yonga setinden güç alan Realme Buds Air, aramaları cevaplayıp/sonlandırmayı, müzik parçalarını değiştirmeyi, sesli asistanı başlatmayı ve oyun modunu etkinleştirmeyi sağlayan dokunmatik kontrol özelliği sunuyor.

• Harika bir mantık. Adam orda asgari ücret alsa 1900 birim maaş alıyor demektir. Siz burda 2020 birim maaş aliyorsunuz. O adam 55 birime kulaklik alırken siz 300 birime aliyorsunuz. Kur farkı demişsiniz, sanki kur farkını biz yaratıyoruz. Dağa taşa betona gomersen parayı, üretim yapmaz, teknoloji odaklı yatırım planlamazsan daha çok olur o kur farkı. Bununda suçlusu biz degilizdir herhalde?
  • Bizim para ile çarpınca 55 Dolar bile büyük rakamlara ulaşıyor. Son derece uygun derken Elmaya kıyasla mı?
    Baz olarak elma ürünleri alınınca diğerleri ucuzmuş gibi oluyor. Satış-pazarlama tekniği...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 24 Aralık 2019; 16:19:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam apple'ı fiyatları ile eleştiriyoruz.. Ama adamın yaptığı ürünlerden alıp tasarlıyıp benzerini bu benim malım diye satmak.. Emek hırsızlığı olmuyor mu?

• gelsin sarısından alaçam.

• 3 saat çok kisa... 23 dolarlik fiyatıyla qcy t5 bunun kafasina vurur

• qcy t5 bundan her yönüyle önde
  • Sırf airpods'a benzedıgı ıcın bu kadar satmıştır. Başka tasarımda olsa satmazdı.

• Fiyat performans olarak qcy ve blitzwolf bundan daha iyi

• Airpods candır gerisi badılcan..

• quote:

Orijinalden alıntı: tahtaci

gelsin sarısından alaçam.
    hocam sarısının airpods olmadığı anlaşılıyor ama. ben beyazını alacam mecbur. şaka yaptım üstüme gelmeyin lütfen
  • ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    T5 in ses kalitesi çok iyi ama benim kulağımdan düşüyor sizde de aynı sorun var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

T5 in ses kalitesi çok iyi ama benim kulağımdan düşüyor sizde de aynı sorun var mı?
    Hayir, tam aksine oturuyor. basliklardan en büyüğünü takip kullanin tam olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 24 Aralık 2019; 20:16:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    50 liraya kulaklık mı almayı düşünüyorsun markalı kulaklık alacaksan en az 40 doları zaten gözden çıkarıyorsun... ucuz istersen clon kaynıyor piyasada al geç hem ucuz olsun hem garanti hemde markalı öyle bi dünya yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

50 liraya kulaklık mı almayı düşünüyorsun markalı kulaklık alacaksan en az 40 doları zaten gözden çıkarıyorsun... ucuz istersen clon kaynıyor piyasada al geç hem ucuz olsun hem garanti hemde markalı öyle bi dünya yok...
    Olayı pek anlyamamışsın. Bilal'e anlatır gibi izah edeyim. Dolar birimi ile 55, bizim para ile 330... Başkası 55'e alıyor, biz 330'a...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 24 Aralık 2019; 23:41:27 >
  • Arkadaşlar airpods alamadığımdan uygun fiyatlı böyle kablosuz kulaklık arıyorumda sizce bu ürün mü yoksa haylou gt1, qcy t1c, red mi airdots gibi ürünlerden birini mi almalıyım

• Hocam merhaba qcy t5 ile ilgili bi şey sorucaktım

Bazıları ses kaliteli fakat ses seviyesi düşük diyor. Şuan apple ın kablolu earpods kullanıyorum. Ses yüksekliği cidden nasıl ve yalıtımı nasıl? Teşekkür ederim

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    hepsini denedim hocam özellikle gülünce kulaktan düşüyor benim kulaklarda sıkıntı var demekki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Olayı pek anlyamamışsın. Bilal'e anlatır gibi izah edeyim. Dolar birimi ile 55, bizim para ile 330... Başkası 55'e alıyor, biz 330'a...

Alıntıları Göster
    Bu mantıkla siz TR den hicbirsey alamazsınız. Üretim olmayan bu tip ürünlerde dışa bağımlı bir pozisyondayiz, hersey ithal, benimde hoşuma gitmiyor ama bir kur gerçeği var. Sanki araba, pc, TV, oem vb hersey aynı birim para da bu kulaklıkta fark var. Siz bence New york a falan taşının, orda 55 birim paraya alırsınız.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Harika bir mantık. Adam orda asgari ücret alsa 1900 birim maaş alıyor demektir. Siz burda 2020 birim maaş aliyorsunuz. O adam 55 birime kulaklik alırken siz 300 birime aliyorsunuz. Kur farkı demişsiniz, sanki kur farkını biz yaratıyoruz. Dağa taşa betona gomersen parayı, üretim yapmaz, teknoloji odaklı yatırım planlamazsan daha çok olur o kur farkı. Bununda suçlusu biz degilizdir herhalde?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.