Şimdi Ara

Witcher Dizisinin Yayınlanmasından Sonra Steam'deki Witcher Oynayanların Sayısı 50.000'e Yükseldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 gün önce yani 20 Aralık'ta The Witcher'ın dizisi Netflix üzerinden yayınlandı. Genel olarak yorumlara baktığımızda birkaç ufak durum dışında insanların çoğu beğenmiş gibi duruyor. Dizi her ne kadar kitapları konu alsa da oyunun yaşattığı atmosferi, dizinin de bize yansıtıyor olması çoğu kişide The Witcher 3'ü tekrar oynama isteği oluşturmuş gibi duruyor.

Bu yazı yazılırken Steam üzerinde eş zamanlı olarak The Witcher 3 oynayanların sayısı 38.000. Son 2 günde ulaştığı en yüksek sayı ise 50.000. Bu da online özelliği olan ve geçtiğimiz yılın en iyi olan oyunu Red Dead Redemption 2 ile aynı sayı demek. Sadece hikaye modu olan bir oyun için bu sayı gerçekten güzel bir başarı.

Sizlere soralım, siz de diziyi izledikten sonra oyunu oynamak istediniz mi veya oynuyor musunuz şu an? 

• 1 TB olan playstation 4 ten yer açmak için silmiştim bu oyunu. Silmeseydim üçüncü kez başlardım. Dizi çok güzel olmuş. Ama dizi çok hızlı ilerliyor. Son yıllarda çıkan 10 bölümlük süre muhabbeti hiç iyi değil. Witcher oyununu seven diyalog seven adamdır. En az yirmi bölümden oluşan ve ağırdan ilerleyen bol diyaloglu olan bir dizi olsa iyi olurdu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence dizi çöp olduğundan insanlar teselli niyetine oyuna geri dönmüşler :d

• Ben de indirdim akşam başlarım muhtemelen.

• Dizi triss ve yen dışında beğendim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dizi merlin kalitesinde olmuş got ile karşılatıranlar var yazık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla

Bence dizi çöp olduğundan insanlar teselli niyetine oyuna geri dönmüşler :d

Çöp mü güzel kafa kardeş senin bişey beğendini görmedim zaten o ayrı dizi çok kaliteli olmuş o yüzden herkes oyunları tekrar indiriyo oyunlardaki kadın karakterlere bakmazsan dizinin eksiği yok gibi bişey yeni sezon gelir gelmez izliycem oyunuda tekrar indiriyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun indirimde diye olmasın?

He yav dizi tabii.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziden bakıp oyunu denediklerini sanmıyorum. Asıl oyundan diziye bakıp izleyen vardır.

• Oyununu oynamamış ve kitabını okumamış biri olarak dizi harika olmuş gerçekten. 5. Bölüme geçtim
  • şuan goty sürümü 22 lira steam'de. tekrar alıp oynamak lazım.
  • 100 saat oynayıp 2 kere bitirdim.hikaye dlclerini bitirdim .yeter bu arada diziyi izlemedim izlenir mi
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Yapılan yorumlara git bir daha bak. Bir kaç eksik dışında gayet kaliteli bir uyarlama olmuş.
  • quote:

Çöp görmek istiyorsan ekran yerine aynaya bak.

• Henry Cavill ın zorlama kalın sesi,mimikleri ve o ucuz lensler beni diziden soğutmaya yetti
  • Diziye çöp söyleminde bulunanlar muhtemelen çukur izleyen tayfa, triss canlandıran hatun daha güzel biri olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 23 Aralık 2019; 19:27:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynaya bakmayı en kısa sürede bırakmalısın.

• Bence gayet başarılı 1 ilk sezon. Kalitesini arttırarak devam edecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

100 saat oynayıp 2 kere bitirdim.hikaye dlclerini bitirdim .yeter bu arada diziyi izlemedim izlenir mi

Kesinlikle izle kardeşim dizi zaten dünya genelin de beğenil di zaten henry cavill witcher oyunlarını bitirmiş biri olarak rolü aldığına çok sevinmiş ve dizi de hakkını vererek oynadığına inanıyorum tek sıkıntısı oyun oynayanlar bende dahil triss ve yen yadırgadık olmamış malesef ama alışıyorsun

• Dizi çok iyi izlettirin herkese internette de paylaşın son zamanlardaki çöp dizilerden sonra çok iyi geldi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.