Şimdi Ara

Epic Store, 79.99 TL ve üzeri oyunlarda geçerli 60 TL değerinde indirim kuponu veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dağıttığı ücretsiz oyunlarla yeni bir oyun kütüphanesi oluşmasını sağlayan Epic Store, hatırlanacağı üzere 19 Aralıktan başlayarak 1 Ocak 2020 tarihine kadar her gün bir ücretsiz oyun vereceğini duyurmuştu.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition ön siparişe başladı

19 Aralık geldi çattı ve mağaza oyuncuları sevindirecek bir sürprizin daha altına imza attı. Mağaza, Yılbaşı İndirimi kapsamında 79.99 TL ve üzeri fiyat etiketine sahip oyunlarda kullanılabilecek tam 60 TL değerinde indirim kuponunu ücretsiz olarak oyuncuların hizmetine sundu.

Ön siparişteki oyunlar hariç tüm oyunlarda kullanılabilen kuponla önemli fırsatlar yakalamak mümkün halle geliyor. Halihazırda mevcut olan indirimlere de uygulanabilen kupon, kullanıldığında bir kez daha hesabınıza yükleniyor. Kuponla ilgili Epic tarafından yapılan açıklama ise şöyle;

Her Uygun Satın Alma İşleminden Sonra, Size 60 TRY Değerinde Başka Bir Epic Kuponu Veriyoruz. Mağazadan 79,99 TRY veya daha yüksek fiyatlı uygun bir oyun almak için 60 TRY değerindeki Epic Kuponu'nu kullanın (promosyon döneminde), 60 TRY değerinde başka bir Epic Kuponu kazanın. Not: Kuponların süresi 1 Mayıs 2020 günü saat 10:59'da (GMT+3) sona erecektir.”

Kuponla hangi oyunlar tercih edilebilir?

Her zevke uygun oyun bulabileceğiniz indirim kapsamında;

• Borderlands 3 200 TL’den 140 TL’ye

• Red Dead Redemption 2 240 TL’den 180 TL’ye

• Outer Worlds 230 TL’den 170 TL’ye

• Detroit Become Human 140 TL’den 80 TL’ye

• Division 2 Gold Edition 100 TL’den 40 TL’ye düşüyor.

İndirimde olan başka oyunlar da bulmak elbette mümkün. Mağaza tarafından verilen kuponun son kullanma tarihi ise 1 Mayıs 2020. Mağazaya buradan ulaşabilirsiniz. 

• Takip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu fırsat kaçmaz

• Güzelmiş kuponu kullanınca mayıs'a kadar geçerli bir kupon daha veriyor

• Gerçekten iyiymiş, division 2 ve ghost recon wildlands arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz veya başka önerisi olan var mı ?
  • İşte bu Epic Store'u indirtir adama

• kesinlikle kaçırmayın.

• 180 liraya rdr 2 sıcak fırsat

• Hücum

• Cyberpunk 2077 bu kampanyaya dahil mi acaba?

Edit: Kontrol ettim ve bu kuponu Cyperpunk 2077 için kullanamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 19 Aralık 2019; 23:25:37 >
  • Bir çok yönden Division 2 daha iyi bir oyun ancak looter shooter seviyorsan almanı tavsiye ederim.

• Ubisoft oyunları çok uygun. Odyssey'i 63 TL'ye almak mümkün. En dip fiyat.

• Beyler uplayden aldığım ACOdys için epicten season pass alsam kullanabilirmiyim. Mecbur uplayden aktifleştirme isteyeceğinden bi ihtimal olur gibi ama yapan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Cyberpunk 2077 bu kampanyaya dahil mi acaba?

Edit: Kontrol ettim ve bu kuponu Cyperpunk 2077 için kullanamıyorsunuz.
    Ön siparişlerde kupon geçersiz. Kuponu alın 16 nisanda kullanırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Aynen o mantıklı bak.Eyw.

• 80 lira olduğu zaman 60 liralık kuponu kullanabiliyorsun ve yeni alışverişinde yine 60 liralık kupon veriyor yani almak istiyorsan ikisini de indirimli alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonardoDaTürk

Beyler uplayden aldığım ACOdys için epicten season pass alsam kullanabilirmiyim. Mecbur uplayden aktifleştirme isteyeceğinden bi ihtimal olur gibi ama yapan var mı?
    hocam bulmuşken sorayım ac ody hangisini alınır? mesela standar 123 iken gold edition 158 lira, aradaki 35tl ye değer mi?
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gold almalısın. Ek paketler baya dolu özellikle atlantis. Oyunuda sindire sindire oynarsan 200 saati bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonardoDaTürk

Kesinlikle gold almalısın. Ek paketler baya dolu özellikle atlantis. Oyunuda sindire sindire oynarsan 200 saati bulursun.
    AC origins gold almayı düşünüyorum ancak ona uyumlu türkçe yama var mı ? epic uyumlu yazanı bulamadım.
  • Kuponlarla dlc alınamıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.