Şimdi Ara

AnTuTu'ya göre en güçlü orta sınıf telefon: Redmi Note 8 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AnTuTu'ya göre en güçlü orta sınıf telefon: Redmi Note 8 Pro

AnTuTu kriterlerine göre şu anda piyasadaki en yüksek performanslı orta sınıf akıllı telefon Redmi Note 8 Pro. Cihaz benchmark testlerinde 283.092 puan elde etmeyi başardı.

Ayrıca Bkz.HMD Global, 28 dolarlık tuşlu telefonunu piyasaya sürdü: Nokia 150

İkinci sırada 260.650 puanla OPPO Reno 2 yer alıyor. Üçüncülük koltuğunda ise Xiaomi'nin bir başka telefonu olan Mi 9T var. Cihaz testlerde 251.491 puan elde etti.

AnTuTu'ya göre en güçlü orta sınıf telefon: Redmi Note 8 Pro

Oyunlarda Snapdragon 730/730G fark yaratıyor

İlk altıda Samsung Galaxy A80, Xiaomi Mi 9 SE ve Realme XT modelleri de bulunuyor. Akıllı telefonlar AnTuTu performans testlerinde sırasıyla 244.168, 220.316 ve 217.845 puan aldı.

Bununla birlikte oyunlarda Oppo Reno 2, Mi 9T ve Galaxy A80'de kullanılan Snapdragon 730/730G yonga setlerinin Redmi Note 8 Pro'daki MediaTek Helio G90T'den çok daha iyi olduğunu belirtmek gerek.

AnTuTu'ya göre en iyi performans gösteren orta sınıf telefonlar:

1. Redmi Note 8 Pro - 283.092 puan

2. Oppo Reno 2 - 260.650 puan

3. Xiaomi Mi 9T - 251.491 puan

4. Samsung Galaxy A80 - 244.168 puan

5. Xiaomi Mi 9 SE - 220.316 puan

6. Realme XT - 217.845 puan

Kaynak:

• Bir tartışma başlatmak istemiyorum ancak ,
    Helio G90T'nin eşdeğer snapdragon işlemcilere göre daha iyi video /foto işlemekte ,

diğer sentetik testlerde daha iyi olduğu da aşağı linkte ,https://www.notebookcheck.net/730-vs-Exynos-9611-vs-Helio-G90T_11431_11543_11505.247596.0.html

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Evet performansı iyi ama güç tüketimi biraz sıkıntılı. Muadiline göre biraz daha fazla güç tüketiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neye göre orta sınıf olarak tanımlamışlar bu telefonları anlayamadım. Reno2'nin fiyatı $500, xiaomi note 8 pro $170, xiaomi 9t $250. Özellik olarak orta sınıf diye tanımladılarsa markalardan bağımsız bir tablo çıkıyor ortaya. Sd 712'nin günahı ne o zaman g90t ile aynı kategoride yer alıyor :)

• rom root recovery ile bir kere bile uğraşabilecek potansiyeli olan adam sd dışında işlemci almaz diye düşünüyorum. tartışma başlamadan biter.

• Snapdragon 845 li telefonum 250-260 bin civarı alıyor, g90t nasıl 280k yı görüyor anlamadım.

• Fiyatına göre çok iyi makina bilip bilmeden yok ısınıyor yok enerji tüketimi yok ileride performans düşer diyenler bilmeden salıyor düşünenlere tavsiye ederim.

• Mediatek işlemci yüzünden maksimum bir kere güncelleme alacak, seneye eskir. Şu ana kadar mediatek işlemcisi olup, birden fazla güncelleme alabilen telefon görmedim. Ve bu genelde hiç alamıyor oluyor ama nadir bazı modellere bir kere gelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi cihazları özellikle de orta seviye cihazları zaten bir sürüm güncellemesi alıyor en fazla. Bu cihaza özel mediatek kaynak kodlarını yayınlayacağına dair söz verdi, bu yüzden snapdragon cihazlardan bir eksiği olmayacak bu konuda.

• KUM23 kullanıcısına yanıt
    Teknoseyir incelemesinde söyleniyor biraz fazla güc tüketiyormuş.

• Aynı fiyata Snapdragon 730'u bırak, 710/712'li cihaz teklif etseler yine dönüp bakmam MTK chipsete, isteyen ön yargı desin, isteyen bin türlü argüman koysun önüme, umurumda değil. Misal Mi 9 Lite ve Mi9T varken gidipte bu cihazı 1000 TL'e satsalar yine umurumda olmaz.
  • Üst seviye cihaz alan adam cihazın eksilerini çok rahat söylerken, orta seviye cihaz alan adam cihazın hiçbir eksisini söylemiyor. Misal adam galaxy note 10+ almıs eksisini söylüyor. Diğer adam mi note 8 almış dediğine göre cihaz mükemmel hiçbir eksi yanı yok. Orta seviye cihaz alan kullanıcının geneli böyle.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Kardeş biri antutu v7 öbürü v8 sd845 v8de 300 küsür bin alıyor fark ondan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran süresi 12.13 saat pubg de bile 6.7 saat şarjı çok iyi kamera kötü beğenmediğim 2000 liralık fiyatına göre çok iyi işlemci canavar

• Çok ciddi almayı düşünüyordum incelemeleri kullanıcı yorumları ve tekno seyirdeki kıyaslamadan sonra mi9t almayı düşünüyorum ki mi9t pro tercihim olacak k30 ve not 10 diye tereddüt ettim lakin işlemci sd765 ve ekran (ips) olunca caydim,

• Bu fiyat aralığında Meizu 16th fark atıyor ama listede yok.

• Ben 1 haftadır kullanıyorum. Verdiğim para sonuna kadar helali hoş olsun. Xiaomi den başka telefon almam bu saatten sonra

• eee bari iphone 11'i sıkıştıraydınız araya kesin birinci olurdu
  • Çünkü artıyı ve eksiyi verdiğiniz fiyata göre değerlendirmeniz lazım. 2000? verip, 10000$-15000? bandındaki telefon ile kıyaslamak zaten saçma olur. Bu telefonun beni en çok üzen tarafı ağırlığı, onun dışında büyük ölçüde verdiğim parayı hak ediyor. Kamerası da uçup kaçmıyor ama yine sınıfına göre beklentiyi bence fazlasıyla karşılıyor. Geniş açı kamera dışındaki 2x zoom (64 MP kamera ile çek, crop yap aynı kapıya çıkıyor) ve yakın açı kamerası gereksiz bence. Bu iki kamera çıkarılıp, pil de 3500 ya da 4000mah olsa belki biraz daha hafif ve anlamlı olurdu çünkü batarya da bir günün çok çok fazlasını görüyor ki bana göre bir günü stressiz şekilde size sunan batarya bu gün için yeterlidir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.