Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition ön siparişe başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Star Wars: The Rise of Skywalker filminin arefesinde pazarlama hamleleri devam ediyor. Samsung ve Disney ortaklığında hazırlanan özel sürüm Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition seti ülkemizde ön siparişe açıldı.

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition özellikleri ve fiyatı

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition özel modeli kutusundan dış tasarımına ve yazılımına kadar kullanıcıya Star Wars atmosferini yaşatacak temalar ve aksesuarlarla geliyor.

Ayrıca Bkz.Huawei P40 serisi CAD tasarımlarında hayat buldu

Özel kutu içerisinde siyah renkli Galaxy Note 10+ modelinin yanında Kylo Ren’in miğfer tasarımına sahip bir deri kılıf yer alıyor. One UI ara yüzü bu tasarımı yansıtacak şekilde temalara, animasyonlara ve Samsung uygulamalarına sahip.

Aksesuar tarafında siyah ve kırmızı renkleri barındıran Galaxy Buds kablosuz kulaklık yer alıyor. Ayrıca özel bir Star Wars metal rozeti de kutu içerisine eklenmiş. S-Pen kalemi de ışın kılıcını andırır şekilde parlak kırmızı renkte.

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition özel kutusu da siyah renk ve beyaz işleme miğfer tasarımı ile donatılmış. Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition modeli 11999TL fiyat etiketi ile ön siparişe açılmış durumda.

• Ben bu skinleri kendim yapmak istesem bu kadar tutmaz.

• Satın almayı deneyen oldu mu ? Sepete eklenmiyor zaten ürün.

• Tarzan edition istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Satın almayı deneyen oldu mu ? Sepete eklenmiyor zaten ürün.
    Ocak ayından beri kullanmaktayım, Samsung Türkiye mağazasından satın aldım. Bu kadar paraya kesinlikle ve değecek bir şey değil. Düz versiyonunu yarı fiyatına alabiliyorsunuz. Benim siparişimden 1 ay geçtikten sonra 1.500,00 TL'lik hediye çeki ve inanılmaz indirimli aksesuar indirimleri eklediler. Bir de oradan vurdular. Star Wars Edition romunu indirip kurarsınız, kırmızı orijinal kalemi de haricen satışa koymuşlar, 200,00 TL'ye de onu aldığınızda Ear Buds'ın içinin kırmızılığı ve telefonun tuşları ile kamera etrafındaki kırmızı şerit kalıyor farklı olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.