Şimdi Ara

Geliştirici Stüdyo, Life is Strange 3'ü Geliştirmek İstediklerini Açıkladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geliştiriciliğini Dontnod Entertainment'ın yaptığı Life is Strange serisinin devamı hakkında geliştirici stüdyonun başındaki isimlerden Jean-Luc Cano ve Michel Koch, serinin devam oyunu hakkında konuştu.

Gamespot'a konuşan Jean-Luc Cano ve Michel Koch, Life is Strange 3 için geliştirmeyi istediklerini ancak bu kararın Square Enix'e yani yayıncı şirkete ait olduğunu söylediler. Ayrıca serinin yeni bir oyunu gelirse yeni karakterler ve yeni bir hikaye ile yapacaklarını söylediler.

Life is Strange serisini Nintendo Switch'e de getirmek istediklerini söylediler ancak bunun kararının da Square Enix'e ait olduğunu eklediler. Oyunun haklarının da Square Enix'e ait olduğunu hatırlatalım.

• İlk oyun efsaneydi çok beğenmiştim 2 oyunu henüz denemedim umarım oda iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence tadında bırakılmalı artık güzel seriydi ama yetti yani farklı ip lere yönelsinler mesela Twin Mirror vardı ona yoğunlaşsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

İlk oyun efsaneydi çok beğenmiştim 2 oyunu henüz denemedim umarım oda iyidir
    İlk oyun cidden efsaneydi, ikinci oyunun final bölümüne geldim, daha finali oynamadım. İlk oyun kadar iyi değil. Hatta bazı yerlerde tempo o kadar düşüyor ki insan sıkılıyor. Vurucu değil hikayesi ilki kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. oyunu bitirdi mi bunlar.
  • Ergen simulator olmasın da ne olursa olsun.
  • İlk oyun gibi olacaksa olsun .ikinci oyunu oynamadım hiç
  • Max ve Chloe hikayesi gelse keşke.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İlk oyun yine oynaniyordu fakat ikinci oyun trump düşmanı solcu propagandası olmuş. Ben sizin ülkenizin sorunlarını dinlemek zorunda değilim. Şimdi xbox a özel çıkan da lgbt temalı olacak sanırım. Siyasi içeriklerden hoşlanan varsa sever onun dışında paranormal kısmı işin artık fasafisosu olmuş. Amaç demokrat parti propagandası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayselcuk

İlk oyun yine oynaniyordu fakat ikinci oyun trump düşmanı solcu propagandası olmuş. Ben sizin ülkenizin sorunlarını dinlemek zorunda değilim. Şimdi xbox a özel çıkan da lgbt temalı olacak sanırım. Siyasi içeriklerden hoşlanan varsa sever onun dışında paranormal kısmı işin artık fasafisosu olmuş. Amaç demokrat parti propagandası.
    Trump ın neyini savunuyorsun sen ya?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.