Şimdi Ara

The Witcher dizisi hangi saatte yayınlanacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yılın belki de en merakla beklenen dizisi olan The Witcher'ın yayınlanmasına artık çok kısa bir süre kaldı. 20 Aralık'ta seyircilerle buluşacak olan dizinin yayın saati de belli olmuş durumda. Netflix, Türkiye saatiyle 11.00'da The Witcher'ı resmen yayınlayacak.

Netflix, The Witcher dizisini orijinal içerik anlamında son yıllardaki en büyük kozu olarak görüyor. Daha fazla seyirciye ulaşabilmek için dizinin yayın tarihi de Noel tatil dönemine ayarlanmış. The Witcher için şu anda tüm dünyada heyecanlı bir bekleyiş var, yani Netflix'in dizinin tanıtımını iyi bir şekilde yaptığı söylenebilir. Bakalım dizi beklentileri karşılayabilecek mi.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin yarattığı fantastik dünyada geçen The Witcher, doğaüstü güçlere sahip bir yaratık avcısı olan Rivialı Geralt'ın (Geralt of Rivia) hikayesini anlatıyor. The Witcher kısa öykü ve romanları, toplamda 20 farklı dile çevrilmiş ve özellikle de Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinde büyük bir ün kazanmıştı. Ancak serinin bugünkü popülaritesine ulaşması genel anlamıyla CD Project Red tarafından geliştirilen oyunlar sayesinde oldu. The Witcher oyun serisi günümüzün en iyi rol yapma oyunları (RPG) arasında gösteriliyor.

The Witcher'ın ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Başrollerde Henry Cavill (Geralt), Freya Allan (Ciri) ve Anya Chalotra (Yennefer) yer alıyor.

• Hey maşallah. Diriliş Geralt

• Ne PR yaptılar be. İrite ettiler milleti, dizi çıkmadan soğudum.

• 00.00’da salsalar ne olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar çok gördüm ki sağda solda diziye başlamadan soğudum resmen. Aynı durum GoT'ta da olmuştu. Ne var ya alt tarafı bir dizi işte çok önemli bir şey sanki.

• Yennefer ve Ciri'den dolayı Witcher dizisi değil de benzer dönemde geçen bir farklı dizi gibi izlemek daha iyi olur.

• Hadi bakalım umarım güzel olur. 8 saat 1 günde bitirip 1 sene bekleriz artık.

• Oyun serlerinin hepsini bitirmiş birini pek tatmin etmez ama yine izlemeden yorum yapmak yanlış olur. Keşke youtube da olan bir kaç cgi örneği var tamamını öyle yapsalardı.

• Amerika saatiyle 00.00 da salıyorlar zaten. Merakle bekliyoruz.

• Tam Mandalorian sezon bitiyor tadı damağımızda kaldı ne izleyeceğiz derken yetişti. Gerçi Netflix genelde çöp üretir ama umutluyum Witcher'dan. Bu bitince bi de yüzüklerin efendisi başlarsa süper olur.

• kraix kullanıcısına yanıt
    Bundan gayrı bu topraklarda biz hüküm süreceğiz.

• çok umutluyum inşallah balon çıkmaz.

• kraix kullanıcısına yanıt
    Ben Padişah olacağım Sende benim vezirim olacaksın :D

• Merakla bekliyorum...

• Saat 10 diye açıklanmıştı ilk 11 mi olmuş ? Bekliyoruz bakalım çok bir beklentim yok ama yinede oturur izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 20 Aralık 2019; 10:3:53 >
  • Kaçta çıkarsa çıksın biz modern köleler anca cumartesi izleyebiliriz. :)

Şaka bir yana heyecanla bekliyorum, umarım beklentiyi karşılar.
  • bitti bile

• Tüm bölümleri internete düştü bile...

• Bol sexli bir dizi...

• şubatta 2. sezon için çekimlerini öğrendiğim dizi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.