Şimdi Ara

Instagram hikayelerine artık aynı anda birden fazla fotoğraf yüklenebilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Instagram, kullanıcıların hikayelerine aynı anda birden fazla fotoğraf göndermelerini sağlayan yeni bir özelliği duyurdu. Layout adı verilen bu özellik tüm kullanıcılara sunulmaya başlandı.

Ayrıca Bkz.Kongolu çocuk işçilerin aileleri, Apple, Google, Dell, Microsoft ve Tesla'yı mahkemeye verdi

Altı taneye kadar fotoğraf eklenebilecek

Artık Instagram kullanıcıları üçüncü taraf bir uygulama kullanmak zorunda kalmadan bir hikayeye altı taneye kadar fotoğraf ekleyebilecekler. Layout özelliği size çeşitli şablonlar sunacak ve bu şablonlara dilerseniz galerinizden, dilerseniz de o an çekeceğiniz fotoğrafları eklemeniz mümkün olacak.

Instagram'ın üçüncü taraf uygulamalardan aldığı ilk özellik bu değil. Zira şirket daha önce, farklı uygulamalar kullanılarak yapılan ve kullanıcılardan rağbet gören birçok özelliği uygulamaya entegre etmişti. Bunlardan en popüleri ise Boomerang adlı video çekim modu diyebiliriz. Şirketin bu stratejisinin, çok sayıda uygulamanın artık eski popülaritesini kaybetmesine yol açtığını da söylemek mümkün.

• Bana biraz gereksiz gibi geldi. Zaten istediğimiz kadar yüklüyorduk?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olmasa da olurdu :)

• Çok gerekli. Her an herşeyi paylaşmak lazım saniyesi saniyesine. 👏🏼👏🏼👏🏼

• Basit ama kullanışlı, işlevsel..

• Bunu Layout olmadan da saten kendiniz yapabilir sinizhttps://ademocut.com/instagram-hikayesinde-birden-fazla-fotograf-paylasma/
  • Şaka maka her gün üşenmeden hikaye atan insanlar var ya. Hiç merak edip bakmıyorum bile. Whatsapp'a bile gelmiş, geçenlerde fark ettim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.