Şimdi Ara

Kasım Ayında PlayStation 4'te En Çok İndirilen Oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kasım ayını geride bırakalı 2 hafta olurken PlayStation 4 tarafından ayın en fazla indirilen oyunları istatistiği paylaşıldı. Kasım ayında birçok merak edilen oyunun yayınlanmasına rağmen, Call of Duty Modern Warfare'i yine kimse geçememiş. Ekim ayında da en fazla indirilen PS 4 oyunu Call of Duty Modern Warfare olmuştu.

Listeye baktığımız zaman, Kasım ayında yayınlanan ve bu yıl büyük merakla beklenen Death Stranding ve Star Wars Jedi: Fallen Order gibi oyunları ikinci ve üçüncü sırada görüyoruz. God of War ve Marvel’s Spider-Man gibi PlayStation 4 özel oyunlarının listede yer bulmuş olması gayet güzel. Bunların dışında GTA V'in hala ilk 5'te yer buluyor olması gerçekten inanılmaz bir başarı. Listenin tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

1- Call of Duty Modern Warfare
    2- Star Wars Jedi: Fallen Order
    3- Death Stranding
    4- Need for Speed Heat
    5- Grand Theft Auto 5
    6- NBA 2K20
    7- EA Sports FIFA 20
    8- Madden NFL 20
    9- God f War
    10- The Outer Worlds
    11- Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
    12- Marvel’s Spider-Man
    13- Minecraft: PlayStation 4 Edition
    14- Red Dead Redemption 2
    15- Castle Crashers Remastered
    16- Days Gone
    17- EA Sports UFC 3
    18- Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint
    19- Assassin’s Creed Odyssey
    20- Resident Evil 2

• Star Wars'ın çok satmasına sevindim. Jedi Fallen Order oynadığım en iyi S. Wars oyunlarından birisiydi. İnşallah daha çok satar da devamı gelir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hala gta5 indiriyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala GTA 5 deneyimlemeyen var mı? Canım çekti yeniden mi alsam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tekrar aldım. PS3’te bitirmiştim. PS4’te başladım, o kadar görevi kim tekrar yapacak dedim ve sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Ben tekrar aldım. PS3’te bitirmiştim. PS4’te başladım, o kadar görevi kim tekrar yapacak dedim ve sildim
    Hocam ben PS3'te bitirdim ve Online'a bayağı saat harcadım. FPS modu derken PS4'e aldım ve Online oynamadım ama hikâyeyi full bitirdim ve bayağı da oynadım. Şimdi ise yeni PC aldım ve tekrar alasım var modlarla oynarım diye. Rockstar bizi iyi soydu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hâlâ GTA5 satıyor kafayı yiyeceğim. 6 yıl oldu çıklalı ya. Sıkılın artık şu oyundan yeter!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pastadanadam

Hâlâ GTA5 satıyor kafayı yiyeceğim. 6 yıl oldu çıklalı ya. Sıkılın artık şu oyundan yeter!

Hâlâ oyun içerik güncellemesi alıyor besliyorlar oyunu. Niye sıkılsınlar ki ? Böyle devasa oyuna normal.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.