Şimdi Ara

Forza Horizon 4'e Battle Royale Modu Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncılığını Microsoft'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Playground Games'in yaptığı popüler yarış oyunu Forza Horizon 4'e Battle Royale modu geliyor. PUBG ve Fortnite ile popülerleşen ve yeni bir tür olarak kabul edilen Battle Royale modu The Eliminator ismi ile Forza Horizon 4'e geliyor.

Bu yeni mod oyuna yarın ücretsiz bir güncelleme ile birlikte eklenecek. Türkiye saati ile 21.00'da erişilebilir olacak.

Bu yeni modda 72 oyuncuya kadar bir destek sunacak. 72 oyuncu birbirine karşı oyunun açık dünyasında yarışacak. Başlangıçta her oyuncu 1965 Mini Cooper kullanacak. Başka bir oyuncuyla bire bir yarışarak onu eleyebilir ve arabasını alabilir veya bir yükseltme seçebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında oyunun haritası küçülecek ve siz de hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacaksınız.

Güncellemenin yayınlanması ile birlikte bazı ödüllere de ulaşabileceksiniz: 2008 Renault Mégane R26.R, 2016 Porsche 911 GT3 RS Ön Sipariş Sürümü, 1970 Mercury Cougar Eliminator.

• Haber başlığını okuyunca beynim kulağımdan aktı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel, beğendim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Playstation kullanıcısı olarak Xbox tarafında da güzel excler görmek istiyoruım ama bu kafayla zor gibi
  • 72 oyunculu modda bire birler nasıl olacak anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok artık canım

• Daha nfs heat da herkesin online oynayacağı bir toplu bir oyun bile yok.birdr forza horizonla karşılaştırılıyor

• Forza için küçük, insanlık için büyük bir adım...

Lan dur bi dakika, Forza için büyük, insanlık için küçük bir adım mı olacaktı?

• FH 5'in seneye gelmeyeceği kesinleşmiş oldu sanırım. Zaten çok düşük bir ihtimal.

• Fh5 xbox çıkış oyunu olacak ne gelmemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

FH 5'in seneye gelmeyeceği kesinleşmiş oldu sanırım. Zaten çok düşük bir ihtimal.

Gelme sırası forza motorsport serisinde. :) Yeni konsol ile beraber gelebilir.
  • Dün 2 kere denedim modu keyifli olmuş. günde 1-2 el atıp takılmalık ödüllendirme oranları da gayet yüksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.