Şimdi Ara

Resident Evil 3 Remake Grafik Karşılaştırması (1999 - 2020)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu yılın en önemli yapımlarından olan hatta ödüller de kazanan Resident Evil 2 Remake'in devamı Resident Evil 3 Remake bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün duyuruldu. 

1999 yapımı olan ve hem seri, hem de oyun dünyası için önemli bir yere sahip olan Resident Evil 3 tekrardan yapılacak ve günümüz grafiklerinde satışa sunulacak. 

Cycu1 adlı bir YouTube kanalı da oyunun 1999 versiyonu ile yeni duyurulan versiyonun grafik karşılaştırmasını yapmış. Tahmin ettiğiniz gibi gayet kaliteli duruyor. Ancak grafiklerin ne kadar ileriye gittiğini bu şekilde görmek gerçekten insanı şaşırtıyor.

Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Resident Evil 3 Remake, 3 Nisan 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkacak. 

• zamanında güzel geliyordu :D kare kare de olsa geriliyorduk oynarken :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bir efsane geliyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yalnız Jill Mikail nicholai falan neyse de Carlos un tipi çok sağlam olmuş.
    O dizaynı yapan ben olsaydım bu oyuna koymaz başka bir oyuna main karakter olarak kordum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 20 yil once sunu gosterselerdi bana delirir ya da inanmazdim heralde.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Re2’den çok kısa süre sonra duyurdular en azından 2020 sonunu görürüz diyordum. Tabi bunda aynı oyun motorunu ve benzer mekanlarda geçtiğinden aynı kaplamaları kullanmalarının etkisi çok olmuştur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.