Şimdi Ara

Galaxy S11 canlı görselleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung’un yeni yıldaki ilk amiral gemisi olacak Galaxy S11 için hazırlıklar son aşamaya gelirken artık prototip süreci de başladı. Modelin ilk prototipleri ise mühendislerin elinde test ediliyor.

Galaxy S11 neler sunacak?

İnternete sızdırılan görseller Galaxy S11 modelini muhafazası içerisinde gösteriyor. Genelde dış tasarımın sızdırılmasını istemeyen firmalar bu tarz kalın bir muhafaza tercih ediyor. Bununla birlikte telefonun dörtgen şeklindeki kamera yuvası belli oluyor. Daha önce gündeme gelen şablon tasarımlarında da dörtgen kamera tasarımı ifade edilmişti.

Ayrıca Bkz.Deepfake videolar Snapchat platformunda

Galaxy S11 modeli 108MP ana kamerasıyla dikkat çekecek. Aslında ilk 108MP kameralı telefon değil ancak Samsung özelleştirilmiş bir sensör kullanıyor. 1.3 inçlik sensör ISOCELL Bright HMX sensöründen daha iyi sonuçlara imza atıyor. Bu özel sensör Galaxy S11+modeline ait olacak. Standart ISOCELL Bright HMX sensör ise Galaxy S11 modelinde kullanılacak.

Diğer taraftan Galaxy S11 ve S11+ modellerinde 120Hz ekran kullanılırken düz ekranlı Galaxy S11e için ise 90Hz ekran olacağı ifade ediliyor. Yonga seti tarafında ise Snapdragon 865 ve Exynos 9830 tercihi yapılacak. Bölgeye göre yonga setleri ve 4G/5G destekleri şekillendirilecek. Konfigürasyon ise 12GB ve 512GB kapasiteye kadar çıkacak.

IP68 ile suya dayanıklı olan Galaxy S11 serisi batarya tarafında da iddialı. Galaxy S11+ modelinin 5000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacağı iddia ediliyor. Galaxy S10+ modelinde 4100mAh kapasiteli bir batarya yer alıyordu. Serinin diğer modellerinde de batarya kapasitesinin artacağı tahmin ediliyor.

• 2 sene icinde arayuz ve performans dahil tum guncellemelerin kesilecegi,
    Cikarken 15 bin isteyip 2 ay icinde 7 bine bile zor satilacagi,
    Kasadaki en en en ufak bir cizigin garanti disi sayilarak, kullanicilari hakem heyetleriyle yuzgoz edecegi,
    Verilen guncellemelerin cok cok gec gelmesi

Disinda samsung kullanilir
  • İphone S11

• S9 Plus'ın izinden gitseler keşke.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung modelleri sizce de çok çabuk eskimiyor mu? Yeni model çıkınca eskisi direkt gözden düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇÖP

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Samsung modelleri sizce de çok çabuk eskimiyor mu? Yeni model çıkınca eskisi direkt gözden düşüyor.
    Android telefonların çoğu öyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çinli markalardan sonra samsung'un bir albenisi kalmadı benim gözümde.

• Sızdırılan canlı görseller şununla mı çekildi acaba?

Galaxy S11 canlı görselleri sızdırıldı

• Telefonlarda son yıllarda ekran büyütmek MP arttırmak dışında bir numara yok. Nerde o eskiden heyecanla yeni modellerin tanıtılacağı günü beklediğimiz günler Xperia Z Samsung S2. S3 gibi hey gidi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy S11 canlı görselleri sızdırıldı

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Son 10 yıldır Samsung kullanıyorum ve kesinlikle haklısınız. Oyun oynamayan ve fotoğraf derdi olmayanlar için bence alt seriler de gayet tatmin edici.

• görseldeki kamera yapısı ile gelecekse bunların hiçbirine uymuyor

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    lion king ben hala note 5 kullanıyorum peki note 5 iphoneler nerde

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

görseldeki kamera yapısı ile gelecekse bunların hiçbirine uymuyor
    Fotoğrafı paylaşan kişinin dedikleri tutuyor genellikle. Buda tutar böyle gelir gibi

• alaz1903 kullanıcısına yanıt
    Bunla çekilseydi cam gibi olurdu. Hesap makinesi ile çekilmiş :)

• 2 sene icinde arayuz ve performans dahil tum guncellemelerin kesilecegi,
    Kasadaki en en en ufak bir cizigin garanti disi sayilarak, kullanicilari hakem heyetleriyle yuzgoz edecegi,

• Bi eskilerden Note 8 alayım dedim fiyat halâ 5.000 bandında 😃 Ki S9'a hiç girmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

2 sene icinde arayuz ve performans dahil tum guncellemelerin kesilecegi,

bu dediğim kriterleri hangi marka yapmıyor merak ettim tercihim o yönde olur.
  • samsung apple le çirkinlik yarışınamı girdi acaba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.