Şimdi Ara

## OCZ'den AMD'ye Özel: PC2-5400 Titanium ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den AMD'ye Özel: PC2-5400 Titanium ##

Kısa bir süre önce ülkemiz pazarına da giren, yüksek performanslı ve kaliteli bellekleri ile tanıdığımız OCZ, AMDGB' için hazırladığı yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın hazırladığı yeni bellekler özellikle AMD'nin güncel soket mimarisi olan AM2 için gliştirildi.

Firmanın yeni bellek kiti PC2-5400 Titanium tahmin edebileceğiniz gibi OCZ'ye özel ısı dağıtıcılar ile birlikte geliyor. 4GB olarak satılacak ve 2x2048MB'lık kit olarak kullanıcılara sunulacak olan OCZ PC2-5400 Titanium CL5-5-5-15 zamanlamalarında ve 667MHz hızında çalışıyor. Ayrıca yeni bellekler yine firmanın sunduğu avantajlardan biri olarak ömür boyu garanti ile birlikte gelecek.

Nvidia'nın nForce platformları için hazırlanan özel bellek kitlerinden sonra şimdi sora AMD'ye gelmiş durumda. OCZ'nin yeni bellekler hakkında net bir fiyat bilgisi ve pazara giriş tarihleri hakkında su an için resmi bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Mayıs 2007; 15:29:13 >

• niye hala 4 gb lar 35 dolar olmadı şaşıyorum ne zmaan dolduracagız slotları 16 gb ram ile
  • Amd için üretilmesinde bi farklılık varmı anlayamadım.? Timingleri abay bi fazlaymış hem de 667 mhz de
  • ocz, geil,veritech gibi markalar son zamanlarda iyi atağa kalktılar.
  • Timing lerinin fazla olmasının 2 gb olması ile alakası var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

Amd için üretilmesinde bi farklılık varmı anlayamadım.? Timingleri abay bi fazlaymış hem de 667 mhz de

evet yaw millet 800mhz de bile cl4 lere indi.
    böle amd ye özle olacaksa ben almayayim

zaten ben almışım xms2 lerimi mis gibi
  • pardon ama kötü bellekler..
  • 667 Mhzde Bu TimingLeRLe Bu BeLLekLeR SatıLmaz
  • Timing'leri çok fazla. Biraz daha ekmek yemeleri lazım sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Firmanın hazırladığı yeni bellekler özellikle AMD'nin güncel soket mimarisi olan AM2 için gliştirildi.

Firmanın yeni bellek kiti PC2-5400 Titanium tahmin edebileceğiniz gibi OCZ'ye özel ısı dağıtıcılar ile birlikte geliyor. 4GB olarak satılacak ve 2x2048MB'lık kit olarak kullanıcılara sunulacak olan OCZ PC2-5400 Titanium CL5-5-5-15 zamanlamalarında ve 667MHz hızında çalışıyor. Ayrıca yeni bellekler yine firmanın sunduğu avantajlardan biri olarak ömür boyu garanti ile birlikte gelecek.

bu belleklerin benim anlayamadığım ne esprisi var ki özeller. sadece 2 gb modüller halinde satılıyorlar. tek modülde 2 gb olunca timing ve hızlar daha mı kötü olmak zorunda yani??? bir de AMD kötü bellekleri mi hak ediyor? o kadar da kötü olamaz.

• Arkadaşlar şimdilik 2x2 GB ler için makul hatta iyi seviyede Cl ler var. Fiyatları da 350$ seviyesinde olursa tadından yenmez bunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GrafiKedy

Timing'leri çok fazla. Biraz daha ekmek yemeleri lazım sanırım.

Biraz volt yemeleri lazım
  • gerek yok ddr3 gelecek bunlar direk tarih olacak
  • amd özel olmasındaki amaç nedir?Ne gibi farklılık getirecek???
  • ddr3 öncesi bence ölü yatırım olmuş.hem timeing hemde fiyat yönünden biraz fazla gibi
  • OCZ'ye bak hele amd'ye yardım ve yatalık...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.