Şimdi Ara

Oppo Reno 2Z kutu açılışı ve ön inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oppo'nun ülkemize yeni giriş yapan akıllı telefon modeli Reno 2Z mercek altında. Bu videoda telefonu kutudan çıkartıyor ve detaylı bir ilk bakış atıyoruz. Telefonun tasarımı, performansı, kamera başarımı ve pil ölçümünü videoda bulabilirsiniz. En çok merak edilen konulardan biri de telefondaki MediaTek Helio P90 platformunun performansı ve termal throttling sıkıntısı yaşayıp yaşamadığı ve en yüksek ekran parlaklık seviyesinde telefonun sunduğu pil süresi de videomuzda.  

• Keşke fiyatı 2800 filan olsa imiş. Xiaomi mi 9 pro nun işlemcisi daha iyi.

• Bu cihazı babam için satın aldım. Parasını sonuna kadar hak eden bir cihaz

• Bu sıralar almayı düşündüğüm bir cihazdı. İnceleme iyi denk geldi. ツ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büğün aldım memnunum ama kamera kalitesinde biraz daha iyi olabilir arayüz biraz karışık gibi geldi.Parmak izi ekranda 8 gb olduguna bakmayın % 35 40 ını telefon yiyor zaten isterlerse 100 GB ram koysun telefon 65 Gb yını otomatik yer. 1 senesi dolsunda hemen çakıcam rootu bu telefonlar genelde rootsuz kullanılmaz.

• İncelemesi yapılmayacak bir kutu açılışı videosu daha bizlerle. Ne mutlu bize! Kutunun içinden ne çıktığını öğrendik.

Detaylı inceleme? Kullanıcı deneyimi? Ne gerek var canım böyle şeylere! Gomünist miyiz neyiz anlamadım ki. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 10 Aralık 2019; 12:24:16 >
  • Fiyati donanimina gore yuksek fakat kasa kaliteli. Kameralarida deneyimledigim kasariyla begendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06:03 telefon takılıyor. yıl olmuş 2019 bu parayı verip de lag manyağı olmaya değmez. işlemci yetersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA021941B -- 10 Aralık 2019; 12:42:33 >
  • Guguk kuşu gibi inip çıkan kamera ayrıntısını görünce incelemeyi dinlemekten vazgeçtim.

• o sırada google ve telefonla gelen başka uygulamalarını güncelliyordur bu zamanda takılan telefon yapmaları heleki oppo gibi bir firmada çok zor.

• 3000 tl verip 12nm ısınan düşük performanslı işlemeci alalım beyin bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 15 Aralık 2019; 17:19:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

o sırada google ve telefonla gelen başka uygulamalarını güncelliyordur bu zamanda takılan telefon yapmaları heleki oppo gibi bir firmada çok zor.
    peki amiral gemilerinde de oluyor mu güncelleme vakti bu takılmalar?

4 yıldır iphone kullanıyorum takılma görmedim. androide geçmeyi düşünüyorum fakar bu tarz takılmalar gözümü korkutuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA021941B

peki amiral gemilerinde de oluyor mu güncelleme vakti bu takılmalar?

4 yıldır iphone kullanıyorum takılma görmedim. androide geçmeyi düşünüyorum fakar bu tarz takılmalar gözümü korkutuyor

Alıntıları Göster
    ilk telefonu kutudan çıkarın bir yandan güncelleme yaparken bir yandan birşeyler yapın hafif bir tık yavaşlama hissedersiniz. Ancak sonraki hiçbir güncellemede bunu hissetmezsiniz telefonun işletim sisteminin yeni açılış, birden birçok uygulamayı güncellemesinden olur.

• Bu cihazın sar değerini bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

• yabancı forumlarda orta segmentin premium telefonu seçilen telefon bizim ülkemizde evinde sürekli 8 nm işlemci üreten arkadaşlar yüzünden yemediği laf kalmıyor. render mi alıyorsun kardeşim ne yapıyorsun telefonla ? . bütün karşılaştırma videolarında bu telefon mi serisi telefonlardan daha hızlı olduğu görülüyor. antutu testi yapıyorlar düşük çıkıyor ama birşey unutuyorlar telefon normal modunda pil tasarrufu olacak şekilde işlemcilerini kapatıyor. menüden yüksek performans modunu açınca sp ile neredeyse aynı puanları alıyor. telefon çıkar çıkmaz aldım . oynamadığım halde sırf merakımdan da pubg kurdum yarım saat oynadım ne ısınma var ne kasılma var en yüksek ayarlarda gayet güzel akıcı oynuyorum hemde performans modu kapalıyken. yok 12 nm yok bilmemne. 1 sene sonra snapdragon 9xx işlemcilerini çıkarınca bir önceki serisine çöp diyeceksiniz. bir ürün alırken bütünüyle ele alıp inceleyin. işlemci istediği kadar son sistem olsun sistem stabilitesini oturtamıyorsan çöp oluyor kanser ediyor kullanıcıyı. bakın iphone donanımlarına . hepsi düşük . sistemi öyle bir kurmuşlarki donanıma ihtiyaç duymuyor. senelerce 2 gb ramle telefon sattılar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 19 Aralık 2019; 0:38:21 >

• İnanılmaz! Paylaşım için teşekkürler. Ayrıca buhttps://www.techwhoop.com/steam-name-generator/ sitesi buhar hesabı almak için kullanışlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamie_Langer -- 6 Ocak 2020; 10:22:37 >
  • İlk çıktığında Teknosa'dan aldım. Yakınlık sensörü problemi vardı, üzerindeki ekran koruyucusundan kaynaklı diye onemsemedim. 2 ay sonra buna göre ekran koruyucu gelince onu taktık ama sonuç aynı. Araştırdım aynı sorunu yaşayanlar varmış. Tamir olsun istemiyorum, Teknosa'dan almamın avantaji var mıdır? Onlar yardımcı olur mu? Ne yapalım, nasıl bir yol izleyelim bilemiyorum..

• umutsen U kullanıcısına yanıt
    Bende bugün aldım hocam yakınlık sensörü problemi nedir? ,Onun dışında cihazdan memnunmusunuz kamerası özellikle nasıl. Tatmin edici mi ve hız olarak

• ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    Konuşurken ekran açık kalıyor, bu arada kulak ve saçınız telefonda bir şeyler yapabiliyor.
    Telefon tam bir fiyat performans ürünü. Her şeyiyle çok güzel.. Hayırlı olsun..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.