Şimdi Ara

Apple'ın yeniden tasarladığı Mac Pro'nun satış tarihi resmileşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın yeniden tasarladığı Mac Pro'nun satış tarihi resmileşti

Apple'ın tamamen yeni Mac Pro ve Pro Display XDR'ın satış tarihi, iPhone kullanıcılarına gönderilen bir e-postayla belirtildi. Yeni Mac Pro tanıtıldığı günden bu yana özellikle rendeye benzeyen tasarımı ve büyük boyutlarıyla dikkat çekiyor.

Ayrıca Bkz.Google Glass Explorer Edition sona yaklaşıyor

Basında çıkan haberlere göre, Apple'ın Mac Pro ve Pro Display XDR'ı bu sonbaharda piyasaya süreceği söyleniyordu ancak dün gönderilen e-postaya göre satışların 10 Aralıkta ABD'de başlanacağı duyuruldu. Yeni Pro Display XDR 4999 dolardan, Mac Pro ise 5999 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Pro Display XDR'ın standını almak isteyen müşteriler ayrıca 999 dolar ödeme yapmak zorunda kalacak.

Apple'ın yeniden tasarladığı Mac Pro'nun satış tarihi resmileşti

Pro Display XDR, ince çerçeveli yapısıyla, 32 inç büyüklüğünde ve 6016 x 3384 çözünürlükteki ekranıyla satışa sunulacak. Giriş seviyesi Mac Pro, 32 GB(Dört adet 8 GB DIMM) ram, 256 GB SSD depolama, 8 çekirdekli 3.5 GHz Intel Xeon W işlemci ve AMD Radeon Pro 580X GPU özelliklerine sahip.

Kaynak:https://techcrunch.com/2019/12/08/the-new-mac-pro-goes-up-for-order-december-10/

• Birazdan buraya sahip olsa kasayı yalayacak adamlar rende yazacak ve profesyoneller için tasarlandığını anlamayacak adamlar fiyatına laf söyleyecek

Şöyle açıklayayım, bir ürünün başka bir şeye benzemesi tasarımı çirkin yapmıyor. Fiyat konusunda ise bunu alacak adamlar sadece Mac OS ile iş yapabiliyor ve belkide milyonluk işler yapıyorlar. İsmindeki “Pro” eki boşuna deşil yani. iPhone mu bu abicim?

Not: Windowsspor
  • "...Mac Pro ise 5999 dolardan başlıyan fiyatlarla satışa..."

Başlıyan derken?

• Galiba başlık yanlış atılmış. Mac Pro diyor ama peynir rendesi konmuş kapağa. Mac Pro nerede?

• Birazdan buraya sahip olsa kasayı yalayacak adamlar rende yazacak ve profesyoneller için tasarlandığını anlamayacak adamlar fiyatına laf söyleyecek

Şöyle açıklayayım, bir ürünün başka bir şeye benzemesi tasarımı çirkin yapmıyor. Fiyat konusunda ise bunu alacak adamlar sadece Mac OS ile iş yapabiliyor ve belkide milyonluk işler yapıyorlar. İsmindeki “Pro” eki boşuna deşil yani. iPhone mu bu abicim?

Not: Windowsspor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iMac Pro ile sıfır otomobil fiyatları yakalanmıştı. Mac Pro ile 3+1 daire fiyatlarını görmeyi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirjohn78 S kullanıcısına yanıt
    Fiyatı yazarken aklı karışmış. :)

• En alt seviye mac pro 6000 $ + Monitör 5000 $ + AYAK (evet AYAK) 1000 $ = 12.000 $.
    Evet Evet Profesyonel kullanılıyor. Ohh harika!

Arkadaş Apple işletim sisteminin kölesi oldukçe mahkumsunuz buna.

Yıllarca Freehand i vs MAC lerde kulandım tüm basım işleri Mac lerden yürüdüğü için, artık öyle değil, şart da değil.
  • Ayak hariç fiyatlar normal. Aynı klasmandaki ürünlerin fiyatı da üç aşağı 5 yukarı aynıdır. Fakat kasanın giriş seviyesi özellikleri fiyatına göre zayıf geldi bana da....

• İstenildiği kadar şirket bilgisayarı olsun, adam iş yapıyor olsun bu fiyatlara alınmaz buradan.Gider İmac Pro alırsın yani.Pro fiyatı açıklandığında yine millet araba öküz alırsın derken normal diyordum laf edenleri anlamıyordum ama bu yeni model inanılmaz gerçekten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.