Şimdi Ara

The Witcher Dizisinin İki Şarkısı Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
73
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Netflix yapımı The Witcher dizisinin çıkış tarihi yaklaşırken dizinin merak edilen noktalarından biri az da olsa açıklığa kavuşmuş oldu. Dizinin müziklerinden 2 tanesi paylaşıldı. 

Son yayınlanan fragmanda dinlediğimizde hepimizin fark ettiği gibi The Witcher 3 müziklerine benzeyen bir müzik duymuştuk. Bu güzel bir haber çünkü, The Witcher 3'ün müzikleri gerçekten çok güzel.

Paylaşılan bu iki müziği dinlediğimizde aynı fragmanda olduğu gibi oyundaki ile yakın müzikler duyuyoruz. Toss a Coin to Your Witcher şarkısında yazan "Jaskier" kitaplardan veya oyundan tanıdığımız Dandelion oluyor. Dizide ismi farklı kullanılıyor. Bahsi geçen şarkıları aşağıdan dinleyebilirsiniz. Şarkıların bestecisi ise Sonya Belousova ve Giona Ostinelli.

*Aslında Dandelion'ın ismi farklı kullanılmıyor. Witcher kitaplarının orijinal dili olan Lehçe'de Dandelion'ın ismi "Jaskier" olarak geçiyor.

The Witcher 20 Aralık'ta Netflix üzerinden yayınlanacak. 

• Dandelion niye farklı dizide onu anlamadım şimdi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu nedir ya rezalet, kepazelik hatta

• Oyunlarındaki kadar kaliteli değil maalesef.
    Onları ekleseler çok güzel olabilirdi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Slav kültürü, Slav mitolojisi, Slav müzikleri, Slav çalgıları... haydi karakterlerin beyaz tenli olmasına sıçtınız, müzikler bari Slav çalgılarına ve ezgilerine sahip olsaydı. İlk şarkı bayağı Amerikan kültürü gibi olmuş. İkincisi en azından biraz olsun Slav çalgıları içeriyor ama oyundaki Geralt of Rivia şarkısı kadar etkileyici değil.

• Hiç beğenmedim umarım fazla kullanılmazlar .

• Diriliş Ertuğrul un müziklerini koysan sırıtmaz bunlar nedir ya :(

• Rezalet değil. Ama çok daha iyi olabilirdi...

• Berbat olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müzikler fena değil 1. parça tamda Dandelion luk parça 2. parça olan geralt of rivia oyunun müziğini andırıyor.

• ben beğendim w3 dekiler gibi oyun dışında açıp dinliceğin tarzda değil ama diziyi izlerken keyifli olacaktır misal ilk şarkı geraltın at üzerinde seyahat edip withcer ın işini yaptığını hızlı sahnelerde kullanılmış olabilir
  • Umarım film Ciri üstüne kurulmaz. Şilligin hikayesini okumaktan biktim... ben witcher maceraları istiyorum... Bİr o..p nun degil...

• Yapmıların kitabını okuyanlar genelde beyaz perdeye aktarılmış halini beğenmez bu sefer de oyuncular olarak sinemaya aktarılmış halini daha özensiz buluyoruz, garip bir durum.

• Yav kardeşim ne doyumsuz insanlarsınız izlediniz mi diziyi de yorum yapıyorsunuz. O olmamış bu olmamış herkes yönetmen olmuş eleştiriyor. İzlediniz de mi konuşuyorsunuz ? Eleştirenlerin %90 ı birşey bilmiyor. Bol keseden atıyor. Bir izleyin ona göre yorum yapın yapıcı olun emek var emek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.