- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Se Arayanı Engelleme Programı (java)???
15 Cevap2987 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

100 Mesaj
8 Mayıs 2007; 13:03:03 

SE telefonlar için ARAYANI ENGELLEME (java-K790i) programını arıyorum.Google da epeyce aradım yabancı siteler dahil bulamadım. Çok lazım ücretlisi varsa o da olur. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

4717 Mesaj
8 Mayıs 2007; 13:09:32 

java olarak öyle bir program bulunucağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockcı -- 8 Mayıs 2007; 13:23:56 >

495 Mesaj
8 Mayıs 2007; 14:50:06 

quote:

Orjinalden alıntı: altmis6

SE telefonlar için ARAYANI ENGELLEME (java-K790i) programını arıyorum.Google da epeyce aradım yabancı siteler dahil bulamadım. Çok lazım ücretlisi varsa o da olur. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

öyle bi program varmı bilemiyorum fakat bendede aynı telefon var ve telefonda cagrı kısıtlama die bi secenek var onu aktif edersen cagrılarını kabul edicegin bi liste cıkartıyo,ordan yapabilirsin tek olumsuz tarafı eger bi kişinin cagrısını engellemek istiyosan tektek bütün isimlerin cagrıları kabul etmek istediğin için herkesi o listede aktif yapıcaksın sadece o kişiyi yapmıcaksın,ama tas catlasın bunu yapmak 5 dakikanı alır

10330 Mesaj
8 Mayıs 2007; 21:05:50 

cagrı kısıtlama yı kullan

196 Mesaj
8 Mayıs 2007; 21:27:41 

bn ıstemedıgım numaraların dırekman aradıgınız kısıye ulasılamıyor mesajını duymasını ıstıyorum yanı mesgule dusmesın ve kımın aradıgını bn bıleyım nokıa da var bızde neden yok ?

.::HTC USERS CLUB::.

.: HTC TyTn II - Gb MicroSd :.

13135 Mesaj
9 Mayıs 2007; 2:57:05 

Nokia da hangi programla bu dediğin yapılabiliyor? Ben hic duymadım. Onlara yüklenen programlardada telefon meşgul tonu gönderiyor. Aynı şey yani...

quote:

Orjinalden alıntı: dr.tilki

bn ıstemedıgım numaraların dırekman aradıgınız kısıye ulasılamıyor mesajını duymasını ıstıyorum yanı mesgule dusmesın ve kımın aradıgını bn bıleyım nokıa da var bızde neden yok ?

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

6197 Mesaj
12 Mayıs 2007; 22:31:42 

ya böle ulaşılamıor die bi olay varsa bana da söleyin ya

1265 Mesaj
12 Mayıs 2007; 22:43:25 

arkadaşlar programdan haberim yok gerçi programada gerek yok çağrı kısıtlama olayı var onu kullanın. bmn telefonumda var. diğer SE modellerinde de vardır büyük ihtimal

[MacBook Pro 13'' | Intel Core 2 Duo 2.66 Ghz l 4GB Ram l 320GB Hard Drive l Oyun Canavarı NVIDIA GeForce 320M Graphics]

5557 Mesaj
13 Mayıs 2007; 19:27:39 

böyle bi program yok...

771 Mesaj
13 Mayıs 2007; 22:47:56 

Çağrı kısıtlamayı kullanalımda isimsiz numaraları napacaz? Böyle saçmalık olmaz. Güzel kardeşim ben w800 kullanıyorum 1,5 senedir. Aynı problem ondada var(dı). W800 farmanager olduğu için 4 satırlık bir patch işi tersine çeviriyor. Yani normalde yazdığın numara aktif olurken deaktif oluyor. Bu sayede listeye eklediğin numara sana ulaşamıyor. Eğer Farmanager 790 lara oluyorsa seninde tek ilacın bu olur. olmuyosa bilemem, çünkü ben w800 ü patlayıncaya kadar kullanacağımdan başka hiçbir telefonu araştırmadım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Mayıs 2007; 19:46:17 

yaw böyle bir program varmıki varsa hemen yükleyeyim

3216 Mesaj
18 Mayıs 2007; 10:05:30 

quote:

Orjinalden alıntı: duman64

Çağrı kısıtlamayı kullanalımda isimsiz numaraları napacaz? Böyle saçmalık olmaz. Güzel kardeşim ben w800 kullanıyorum 1,5 senedir. Aynı problem ondada var(dı). W800 farmanager olduğu için 4 satırlık bir patch işi tersine çeviriyor. Yani normalde yazdığın numara aktif olurken deaktif oluyor. Bu sayede listeye eklediğin numara sana ulaşamıyor. Eğer Farmanager 790 lara oluyorsa seninde tek ilacın bu olur. olmuyosa bilemem, çünkü ben w800 ü patlayıncaya kadar kullanacağımdan başka hiçbir telefonu araştırmadım.
farmanager nedir biras açsan..

ben 810kullanıyorum uyarmı 810a..

8429 Mesaj
18 Mayıs 2007; 12:08:44 

çağrı kısıtlayınca istemediğin kişi seni arayınca kimin aradığını sony ericssonlarda zaten görüyorsun.

quote:

Orjinalden alıntı: dr.tilki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 18 Mayıs 2007; 12:09:55 >

3786 Mesaj
18 Mayıs 2007; 12:44:17 

simbiyanlarda böle bi program var ne mesaj geliyo ne çagırı engellediyin kişiye kapalı gözüküyo

java olarak böle bi programı nasıl olmusda yapmamışlar hayrett

--samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya--

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Mayıs 2007; 20:47:22 

symbian'a veya javaya gerek yok. sony ericssonda bu ozellik zaten mevcut. arama kısıtlama secenegini aktif edince sizden sizi arayinca size ulasanlarin listesini cikarmasini istiyor. misal sadece babam arasin calsin diyorsaniz babanizin kaydini belirtiyorsunuz. misal ark.in aradi aradiginiz kisinin telefonu kapali diyor ve o esnada sizin telinize cvpsız cagrı isareti geliyor. zamanında tarafımdan cok kullanildigi icin SE hastası olduk :)

775 Mesaj
18 Mayıs 2007; 20:58:36 

quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

symbian'a veya javaya gerek yok. sony ericssonda bu ozellik zaten mevcut. arama kısıtlama secenegini aktif edince sizden sizi arayinca size ulasanlarin listesini cikarmasini istiyor. misal sadece babam arasin calsin diyorsaniz babanizin kaydini belirtiyorsunuz. misal ark.in aradi aradiginiz kisinin telefonu kapali diyor ve o esnada sizin telinize cvpsız cagrı isareti geliyor. zamanında tarafımdan cok kullanildigi icin SE hastası olduk :)

aradıgınız kısının telı kapalı demıyor sadece mesgule dusuruyor

Lenovo IdeaPad Y570
CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Sony » Se Arayanı Engelleme Programı (java)???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172