Şimdi Ara

Geoff Keighley, Death Stranding'in Game Awards'ı Domine Etmesinde Bir Etkisi Olmadığını Söyledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding 8 Kasım'da piyasaya sürüldü. Oyun bir kesim için çok kötüyken, bir kesim için yılın en iyi oyunu. Hatta haftaya düzenlenecek olan Game Awards etkinliğinde Death Stranding'in çok fazla adaylığının bulunmasına bazı insanlar tepki gösterdi.

Etkinliği düzenleyen Geoff Keighley'nin, Death Stranding'in içinde bulunmasından dolayı oyuna ödül konusunda "torpil" yapılacağı ile ilgili endişe vardı. Geoff Keighley ise bu konu hakkında konuştu.

"Web sitemizde de sergilediğimiz gibi 80 farklı medya kuruluşu, adaylar ve kazanan için oy veriyor. Ben ne aday seçimleri ne de kazanan için oy verme hakkına sahip değilim. Bu bazı geliştiriciler ile çalıştığım veya sponsorluk işleri yaptığım için değil. Oy verenlerin tamamen bu tarz işlerden uzak olmasını istiyorum. 

Ama endişeyi kesinlikle anlıyor ve takdir ediyorum. Çoğu kişi Kojima ile benim sektör dışında arkadaş olduğumuzu biliyor. Ödül kazanamadığı için benimle arkadaşlığını kesen geliştiriciler var.

Sadece kurallara ve oylamaya sadık kalmak zorundayım. Elimden geldiğince etik ve adil davranıyorum.

Kojima ile 2017 senesinde Death Stranding için çekim yaptık. Görüntüyü fragmanlarda kullanacağını söyledi ancak sonrasında vazgeçip easter egg olarak oyuna koymak istediğini söyledi." 

The Game Awards 2019 canlı yayını 13 Aralık Cuma Türkiye saati ile 04:30'da başlayacak ve YouTube, Twitch, Mixer, Facebook ve Twitter üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Yaklaşık iki buçuk saat sürecek. 

• Oyunları pek takip etmedim ama Sekiro o listede varsa başka bir oyunun yılın oyunu seçilmemesi gerek, hele de böyle tartışmalı ve insanları bu denli bölen bir oyunun yılın oyunu olması bence çok saçma olur. Özellikle Dost Kayaoğlu'nun 53 dakikalık incelemesi bu oyun hakkındaki önyargılarımı yok etti diyebilirim ama yine de bu oyunun yılın oyunu olması bana göre torpil harici hiçbir yolla olamaz.
  • Ödül Death Stranding'e değil onu oynayanlara verilmeli o kadar yolları dağları yürümek hakikaten sabır işi, sabır taşı olsan çatlarsın be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mario oyunlarının, The Walking Dead'in, Journey'in neden yılın oyunu olduğunu anlamayanların, Death Stranding'in de neden yılın oyunu olacağını anlamalarını beklemiyorum.

• Baştan dahil olmasaydı o zaman, istediği kadar açıklama yapsın algı farklı olacak, oyuna dahil olmasıda ödülü amatörce bir hale getirmekten başka bir işe yaramadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 90+ saat oynayıp sattım, lakin oyunda keşfetmediğim yerler şimdiden beni rahatsız etmeye başladı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ciddi ciddi Journey'le bu oyunu bir tutmuş.

Bu oyun yıl lın oyunu ödğlünü alırsa bu etkinliğin kaale alınır hiçbir tarafı kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Ciddi ciddi Journey'le bu oyunu bir tutmuş.

Bu oyun yıl lın oyunu ödğlünü alırsa bu etkinliğin kaale alınır hiçbir tarafı kalmaz.
    Zaten dedim ya, anlamanı beklemiyorum, yok yani öyle bir beklentim, yok işte, daha açık nasıl anlatabilirim?

• Journey hak ediyordu ama bu kargo oyunu etmiyor bana hikaye anlatma anlamıyormuş bende bu oyunda ne bulduğunuzu anlamıyorum siz çalın siz oynayın
  • Game Awards’la ilgili beni en çok heyecanlandıran şey yeni oyun duyuruları. Neler duyurulacak merak ediyorum. Yılın oyunu ödülü Kojima faktöründen ötürü Death Stranding’e gider diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 6 Aralık 2019; 14:32:22 >
  • Oyunları pek takip etmedim ama Sekiro o listede varsa başka bir oyunun yılın oyunu seçilmemesi gerek, hele de böyle tartışmalı ve insanları bu denli bölen bir oyunun yılın oyunu olması bence çok saçma olur. Özellikle Dost Kayaoğlu'nun 53 dakikalık incelemesi bu oyun hakkındaki önyargılarımı yok etti diyebilirim ama yine de bu oyunun yılın oyunu olması bana göre torpil harici hiçbir yolla olamaz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.