Şimdi Ara

## TR'de İlk: MSI Radeon HD 2900XT - Yeni Resim ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## TR'de İlk:  MSI Radeon HD 2900XT - Yeni Resim ##

AMD-ATi'nin uzun süredir beklene yeni nesil DirectX 10 destekli yeni nesil ekran kartları 14 Mayıs itibariyle pazara girecek ama biz Donanım Haber farkıyla Sapphire Radeon HD 2900XT Heatpipe Edition'dan sonra MSI'ın Radeon HD 2900XT modelini sizler ile paylaşıyoruz.

## TR'de İlk:  MSI Radeon HD 2900XT - Yeni Resim ##

Donanım Haber ve FX57 farkıyla Türkiye'de ilk defa yayınlanıyor bu resimler keyfini çıkarın

Yeni Resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 10 Mayıs 2007; 21:39:20 >

• çilek gibi tatlımı tatlı alınası msi de bu modaya uymuş görünüyor...
  • MSI ın 2900 serisi kart üretieceğini hiç beklemiyordum hadi hayırlısı..

Deep Note : Bununda o/c edit versiyonunu yaparlar

Sapphire'in heatpipe modelleri karşısında pek sönük kalmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xinu -- 8 Mayıs 2007; 9:22:06 >
  • nihayet görmek nasip oldu..çok güzeller....
  • daha önceki resimlerdeki dalgalı figür modeli çok daha karizmatikti. sırf görünüşü için bile alınır. ve 80nm olmasıda çok iyi. hayırlı olsun bekledik bekliyoruz bu ay sonunda ati bizi mutlu edecek umarım
  • Hatırlayanlar bilir, AMD'nin daha önce güzüne çıkan sunum dosyasından MSI'ın adı üreticilr listesinde yoktu ama firma kan kırmısızı Radeon HD 2900XT ile karşımızda
  • abicim bırakın bu modelleri biraz daha kese işi ürünleri inceleseniz. donanım haberden ricam 8500gt sonic testleri ben donanımı geriden takip etme taraftarıyım. bu kartı alıyorsun üstüne xtx olanı çıkıyor bu ucuzluyor onun üstüne 2950 xt ve xtx olarak son modeller çıkar sonra geç dx 11 . o kadar para ver. 3 ay sonra yarıya düşsün fiyatı.
  • ben demiştim..başka firmalarda çıkacaktır diyee..ee para tatlı..

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Hatırlayanlar bilir, AMD'nin daha önce güzüne çıkan sunum dosyasından MSI'ın adı üreticilr listesinde yoktu ama firma kan kırmısızı Radeon HD 2900XT ile karşımızda
  • AAAAAAA YALAN OLAN KART DEGIL MI BU. COK ERKEN CIKMIS BEN BU KARTI TORUNUMUN COCUGU OLACAGI ZAMAN SUNNET DUGUNUNDE ALMAYI HEDEFLIODUM... ATIYE KOCA BI YUHHHHHHHHHHHH.... MUTHIS GEC KALDILAR
  • ewt..

üst model kart alanların kaderi buu...x1900 serisini alanlar bilir..daha 1-2 ay geçmeden fiyatı diplere vurmuştu..bunlardada aynısı olacaktır..o yüzden alanlar o zararı göze alarak alacaklardır..yani 400 dolar verseler kafadan 2-3 ay içinde 300 dolara inecektir fiyatıı..ve tekrar bi fiyat düşüşüü..200-250 dolarlara düşer yılbaşına kalmaz..

edit:o yüzden mantıklısı 200 dolar civarı kart almaktır..zarar etsek bile az olacaktır..

quote:

Orjinalden alıntı: atilgan26

abicim bırakın bu modelleri biraz daha kese işi ürünleri inceleseniz. donanım haberden ricam 8500gt sonic testleri ben donanımı geriden takip etme taraftarıyım. bu kartı alıyorsun üstüne xtx olanı çıkıyor bu ucuzluyor onun üstüne 2950 xt ve xtx olarak son modeller çıkar sonra geç dx 11 . o kadar para ver. 3 ay sonra yarıya düşsün fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 8 Mayıs 2007; 9:47:14 >

• quote:

abicim bırakın bu modelleri biraz daha kese işi ürünleri inceleseniz. donanım haberden ricam 8500gt sonic testleri ben donanımı geriden takip etme taraftarıyım. bu kartı alıyorsun üstüne xtx olanı çıkıyor bu ucuzluyor onun üstüne 2950 xt ve xtx olarak son modeller çıkar sonra geç dx 11 . o kadar para ver. 3 ay sonra yarıya düşsün fiyatı.

yeni dünyanın sürgün yöntemi bu biz kabul etsekte etmesekte o firmalarda yeni teknoloji geliştirip süreklilik kazanmak zorundalar... onlar çıkartır etiket fiyatı budur ya alıp kullanırsın yada şuanki yaptığımız gibi uzaktan bakarsın
  • benim merak etim nvidia 8600gt nin purevideo hd de elde etiği başarıyı ati bu seride yakalabilmiş herzamkiki gibi nvidianın arkasındamı kaldı ?
  • o kadar mühendisin ve kalifiye elemanın maaşını nerden çıkaracaklar dimi..

edit:valla orda karın tokluğuna çalışmak isterdim..ee havaya bak...amd-ati de çalışıyoo...

quote:

Orjinalden alıntı: XIII

quote:

yeni dünyanın sürgün yöntemi bu biz kabul etsekte etmesekte o firmalarda yeni teknoloji geliştirip süreklilik kazanmak zorundalar... onlar çıkartır etiket fiyatı budur ya alıp kullanırsın yada şuanki yaptığımız gibi uzaktan bakarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 8 Mayıs 2007; 9:49:55 >

• bizim 29xxX serisi 88xxX serisinden kısamı ne

güzel kart tabi ati nin ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

o kadar mühendisin ve kalifiye elemanın maaşını nerden çıkaracaklar dimi..

ewet doğrudur ama birazda ülkemiz şartları (vergiler) bize ürünleri pahalı + alım gücü bakımında zorluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Hatırlayanlar bilir, AMD'nin daha önce güzüne çıkan sunum dosyasından MSI'ın adı üreticilr listesinde yoktu ama firma kan kırmısızı Radeon HD 2900XT ile karşımızda

kardes kusura bakma ama okadar yazı arasında okurkan dikkatimi cekti imla hatası var benin kadar hatalı olmasada dikkat cekiyor

• soğutucusu güzel görünüyor kırmızı renkte güzel yakısmıs fiyatları ucuz olsada almak isteyenler alsa bari...
  • Bu kart Türkiyede satışa ne zaman çıkacak acaba.14 mayısa çıkmaz heralde
  • kartın boyu bekledigim den de kısa sölentiler yalan oldu yok 30 cm cart curtt
  • Güç tüketimini bilen varmı bide psu yatırımı yapmayalım bu gidişle gene sömürülücez galiba.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.