Şimdi Ara

## GeForce 7050PV vs AMD 690G vs Intel 965G ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## GeForce 7050PV vs AMD 690G vs Intel 965G ##

Daha önceki haberlerimizde Nvidia'nın AMD'nin 690G yonga setine rakip olarak hazırladığı GeForce 7050 PV + nForce 630a yonga seti paketinden bahsetmiştik. Özellikle entegre grafik işlemcileri ile dikkat çeken bu yonga setleri arasındaki mücadele anlaşılan çok sıkı geçecek.

Entegre grafik işlemciler için yapılan ilk test sonuçları da gün yüzüne çıktı. GeForce 7050PV, AMD 690G, Intel 965G IGP'leri arasında yapılan ilk test sonuçlarına göre, Nvidia gerçekten iyi bir iş çıkarmış. Çünkü yapılan PCMark 2005, Doom 3, COD ve Prey testlerinin hepsiden GeForce 7050 rakiplerini geri de bırakmayı başarıyor.

İşte ilk test sonuçları;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Mayıs 2007; 5:01:48 >

• Bu karttan bu performans inanılmaz tipi kayık ama okadar performans veriyorsa iyi walla
  • Bana pek inandırıcı gelmedi
  • bide GeForce 7050PV un teknik özelliklerini görsek hiç fena olmazdı
  • Çizelgede bi rahatsızlık var sanki banada inandırıcı gelmedi ...
  • Entegre grafik işlemcisinin spesifikasyonlarını görmek için sabırsızlanıyorum..Kesin SM3,0 da koymuşlardır buna..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KYSER

Entegre grafik işlemcisinin spesifikasyonlarını görmek için sabırsızlanıyorum..Kesin SM3,0 da koymuşlardır buna..

geforce 6100 ve geforce 6150 de doğal olarakdan geforce 6 serisi olduğu için sm3 vardı buda geforce 7 serisi olduğu için sm3 vardır
  • Bencede bir anormallik var. Bakın bu sitede ne diyor?http://www.hartware.de/review_705_9.html PcMark05 Graphic skorlarına bi bakın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ami-dore -- 31 Ocak 2008; 12:37:49 >

• herşeyde 690g gecmş gitmiş hele biyer vardı zamanında almadan önce incelemiştim bi raid karşılaştırması vardı neredeyse %50 hızlıydı ati nvraid e göre , heleki bekleme ve yük altında cekilen watt inanılmaz fazlaydı nv7050 de
  • Farkındamısınız, nerdeyse 1 yıl olacak ve ATI yine nVidia önünde yeni 780G ile çok avantajlı.İşte bu yüzden AMD yi kutlamak gerekiyor, hakikaten iyi iş çıkartıyorlar...
  • bunda ki ekran karti hakkinda bilgisi olan var mi? mesala nVidia nin su serisine yakin veya kafa kafaya gibisinden, sanirim 256 mb degeri var? yaniliyormuyum yoksa

tesekkurler
  • AMD bu işlerde önde gidiyor bu katın tipi garip az yazılan değerler doğrumu gercektende acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.