Şimdi Ara

Her yeri RGB ışıklı oyuncu bilgisayarı | Asus ROG Strix G incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus'un oyuncular için geliştirmiş olduğu yeni nesil dizüstü bilgisayar modellerinden ROG Strix G mercek altında. 144Hz 3ms ekranı ve yüksek performanslı diğer bileşenleriyle oyun tutkunlarını hedefleyen bilgisayara daha yakından bakıyoruz. 

• Tam pavyon kıvamında olmuş.
  • şu cihazlara yeni isim bulunsun bence. ne dizüstü ne de notebook :D

• sanki mesut reklam yapmaya çalışıyor, erdi ise teknik bilgileri aktarmaya çalışıyor.

• Modeller o kadar çok dallandı ki farklı kasaların model adları bile aynı :/

• Çok pahalı ondan ucuza daha iyi masaüstü sistem topladım.

• Ekran kartındaki güç limitini görünce kalsın dedim.Nvidia yine yaptı yapacağını! GTA5 te %70 gpu kullanımı ne abi.Wildlands Aman Allahım %48.Bu Nvidia yüzünden millet spi programcısı ile vbios modluyor.Kullanılan termal macunu hiç demeyeceğim adamlar likit metal bazlı kullansa herhalde firma batar.Ha bide 256 gb ssd mi kaldı. Ver bir terabayt. Ayrıca yeni notebook alacaklar biraz bekleyim derim. Hdr ekranlılar gelebilir ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuneyt84 -- 3 Aralık 2019; 17:31:52 >
  • Güzel cihaz. Keşke daha ucuz olsa...

• - Web kamerası yok.
    - SD kart okuyucu yok.
    - Ortalama bir touchpad var.

Yahu bir şeyi de tam yapın be, bu kadar güçlü bilgisayarda böyle eksikler olur mu? Koy kardeşim adam gibi işte! Ben zaten gaming laptop akımını saçma buluyorum, oyun masaüstü ve konsolda oynanır. Laptop hafif, ince ve mobilitesi yüksek olmalı. 5kg gaming laptop üreten firma var ya :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.