Şimdi Ara

Steam Sonbahar İndirimleri'nde 50 TL altına alınabilecek oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam Sonbahar İndirimleri'nde 50 TL altına alınabilecek oyunlar

Steam Sonbahar İndirimleri geçtiğimiz Salı günü başladı ve önümüzdeki Salı günü saat 21.00'da sona erecek. İndirimleri değerlendirmek istiyor ancak ne alacağınıza karar veremiyorsanız bu yazımız size göre.

Euro Truck Simulator 2 Map Booster Pack

Tır simülasyonu Euro Truck Simulator 2'yi pek çoğumuz satın aldık. Şimdi ETS 2'nin harita DLC’lerini satın almanın tam zamanı. ETS 2’nin online moduna ProMods harita desteği geldi. Bu harita modunu kullanabilmek için ETS 2’nin tüm harita DLC’lerine sahip olmak gerekiyor. ETS 2’nin tüm harita DLC’lerini bir araya getiren Map Booster paketi 47,92 TL’ye satılıyor.

Ayrıca 5 Aralık tarihinde oyuna Türkiye haritası eklenecek. Türkiye’yi Avrupa’ya bağlamak için indirim bitmeden Map Booster paketini almakta fayda var. Bu harita paketlerini oynayabilmek için oyunun kendisine sahip olmanız gerek. Oyun 9,75 TL'ye düştü. (Türkçe altyazılı)

ETS 2 Map Booster Pack - 47,92 TL

ETS 2 - 9,75 TL

Gears 5

Gears of War serisinin devam oyunu Gears 5, 46 TL’ye düştü. Eğer Game Pass aboneliğiniz yoksa Gears 5’i almanızı tavsiye ederiz. (Türkçe altyazılı)

Gears 5 - 46 TL

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

The Witcher’ın dizi uyarlaması 20 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. Dizi yayınlanmadan önce oyunu oynayıp dünyaya hakim olmak isterseniz güzel bir fırsat sizi bekliyor. (Türkçe altyazılı)

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition - 22,49 TL

Ayrıca Bkz.Twitter dallanma şeklinde sohbet akışını getiriyor

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Birlikte oyun oynadığınız arkadaşlarınız varsa hep birlikte Rainbow Six Siege almanızı öneririz. Taktiksel oynanışa sahip Rainbow Six Siege’i uzun yıllar oynayabilirsiniz. (Türkçe altyazılı)

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - 41,19 TL

Internet Cafe Simulator

Internet Cafe Simulator çok yeni bir oyun olmasına rağmen yine de indirime girdi. Adından da anlaşılacağı üzere oyunda internet kafe işletiyoruz. Akla gelebilecek tüm detaylar düşünülmüş. Kafenin problemli müşteriyle uğraşmak, klima taktırmak, polis baskınları yaşamak, bilgisayarların parça geliştirmelerini yapmak gibi çok ince detaylar bile oyunda yer alıyor. (Türkçe altyazılı)

Internet Cafe Simulator - 14,80 TL

Just Cause 3

Hikaye, fizik kalitesi, oynanış dinamikleri gibi kriterleri önemsemeyip sadece aksiyon istiyorsanız Just Cause 3 size göre. Oyunda herhangi bir zorluğa girmeden sağa sola ateş ediyor, ortalığı yıkıp patlatıyor, uçuyor ve araba sürüyoruz. Az fiyat farkı olduğu için Just Cause 3 XXL Edition versiyonunu almakta fayda var.

Just Cause 3 XXL Edition - 7,48 TL

Kaynak:

• quote:

Hikaye, fizik kalitesi, oynanış dinamikleri gibi kriterleri önemsemeyip
    geriye ne kaldı ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETS2 yi gördüm ve gidiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ETS Map Booster'u alsam mı ki:/ yav bunlara başlayınca da iş/güç gidiyor! ooff offf

• Just cause 3 mu hani şu çöp gta çakması yok almasinlar kalsın ben aldım da ne oldu çöp herseyiyle çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 1 Aralık 2019; 18:37:15 >
  • vay be eskiden 20 tl altı alınabilecek oyunlar olurdu konu başlığı.

• Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt
    5 ay sonra yanıtlıyorum da GTA çakması mı komik misin sen.Boyle cahil yorumlar yapmasan keşke.Ayrıca Just Cause çıkış yılı 2006 ve de GTA dan çok farklı bir oynanış sergiliyor.

• Bemozerd kullanıcısına yanıt
    Kardeşim istediğim elestiriyi yapmakta özgürüm cahil diye kimseyi yaftalayamazsin senin begendigin birseyi beğenmek zorunda mıyım berbat bana göre gta çakması tabiki gta nın ilk oyununun çıkis tarihine bir bak istersen insanlari cehalet le yaftalamadan once yada sadece gta 3 e baksan yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 12 Mayıs 2020; 11:25:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.