Şimdi Ara

Fiat Panda Cross 4x4 Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
3.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fiat Panda’nın dört tekerlekten çekişli versiyonu Panda Cross 4x4 Türkiye’de satışa sunuldu. Türkiye’nin en ulaşılabilir 4x4 modeli iddiasıyla tanıtılan Panda Cross 4x4 fiyatı 105 bin 900 TL’den başlıyor.

Panda Cross 4x4’ün dış tasarımında gövde rengi ön-arka cross görünümlü tamponlar, gövde rengi yan süs çıtaları, çift renkli 15 inç stil kapak jantlar dikkat çekiyor. Aracın ön kısmını, Fiat Panda’nın karakteristik far tasarımı içerisinde yer alan LED gündüz farları ve ön sis farları tamamlıyor.

Ayrıca Bkz.Yeni Suzuki Vitara Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Panda Cross 4x4’ün iç mekanında ise yeni koltuk döşemeleri, deri direksiyon ve vites topuzu ile Uconnect bilgi-eğlence sistemi dikkat çekiyor. Panda Cross 4x4’te ayrıca telefon tutucu, otomatik klima, arka park sensörü, yan ve perde hava yastıkları standart olarak sunuluyor. Opsiyonel olarak sunulan Plus Paket ise krom görünümlü iç ve dış detayları, alaşım jantları ve ön tampondaki kırmızı çeki halkalarıyla dikkat çekiyor.

Panda Cross 4x4’ün yükseltilmiş süspansiyon, dört tekerlekten çekiş sistemi, ayarlanabilir sürüş modları ve yokuş iniş desteğiyle zorlu arazi koşullarına kolay uyum sağladığı belirtiliyor. Aracın kaputu altında 85 beygir güç ve 145 Nm tork üreten, emisyon ve yakıt tüketimini minimuma indirgeyen iki silindirli turbo TwinAir motor görev yapıyor.

6 ileri manuel şanzımanla kombine edilen 900 cc’lik motorun eşdeğer bir performans sunan 4 silindirli bir motora göre yüzde 10 daha hafif olduğu söyleniyor. TwinAir motorun yakıt tüketiminde yüzde 30’a varan tasarruf sağladığı da verilen bilgiler arasında.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• 4x4 almaya niyet edip fiat almak?

• Ucuza arazi aracı isteyenler için ideal olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 1 Aralık 2019; 11:45:50 >
  • 105k "Ucuza" oldu artık desenize...

• quote:

Orijinalden alıntı: BaatılRhymer

105k "Ucuza" oldu artık desenize...
    Sıfır araçlar o fiyatlardan başlıyor artık. Alışmaya bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araca da öyle yıllık vergiler vermek... Çok satmaz.

• İleride gelecek indirimlerle gayet alınabilir. Ama twinAir motor biraz değişik. Ben de 0.9 motor kullanıyorum ama bendeki 3 silindirli. Bu twinAir 2 silindirli ve silindirler kardeş silindir olarak çalışıyor. Scooter motoru gibi bir motor. Hiç tecrübe etmedim ama sarsıntılı bir motor olması gerekiyor mantıken. Denemek lazım. Denemeden bilinmez. Eskiden olduğu gibi 1.2 atmosferik motorla gelse hem daha ucuz hem daha uzun ömürlü hem de daha tercih edilesi olur LPG uyumuyla.

• BaatılRhymer kullanıcısına yanıt
    şuanki sıfır araç listelerini bir açın, 4x4 için 105 bin tl bedava. ekonomimiz göklerde.

• Seviyorum bu arabayı.
    Benim için mantıklı değil ama. Bu paraya Vitara veya Duster gibi 4x4'ler alınır , ikinci el.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 2 Aralık 2019; 0:28:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dacia varken bu mantıksız

• Doğuştan taksi

• İlk kasası daha güzeldi bence.

Bunun yerine Sandero veya Duster alınabilir. Likiditesi yüksek.

• Bir soru asgari ücretli kaç ayda alır bunu. Yada 2 el clio 42 bin 20 ay yemeden içmeden para biriktircek. Gerçekten ülke olarak uçuyoruz...

• Araba tarz, donanımlar güzel de 2 silindirli motor bir şüphe uyandırmıyor değil 3 silindirlilere yeni alıştık, arazi falan yapılmak istense duster daha mantıklı diyeceğim de fiyatlar malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Dacia varken bu mantıksız
    +30 bin TL daha verebiliyorsan duster alırsın zaten.

Yoksa mantıksız bir durum yok ortada.

Şu an için sınıfında emsalsiz. O yüzden fiyat karşılaştırmak çokta doğru değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeklen ilk nesil Yeti'nin izlerini taşıyor olsa da ruhen Yeti isimli şaheserin devamı değil, ah VW, güzelim Yeti'yi Tiguan satmıyor diye yok edişini asla affetmeyeceğim!

• 2 silindir 85 beygir. Mobiletten hallice.

• Sevimli bir şehir aracı da olabilir, eşime almayı düşünürdüm ama ne yazık ki otomatik versiyon değil. Böyle küçük araçlarda otomatik seçeneği olmalı.
  • Iki silindirli motorun uzun ömürlü olacağını sanmıyorum

• 2 silindir mi? Şahsen bunu alacağıma 2 silindirli motosiklet ve araba alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.