Şimdi Ara

Redmi K30’dan yeni görüntüler geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Redmi K30 hakkında birçok detayın şimdiden ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Hatta Redmi K30 5G modelinin 10 Aralık tarihinde tanıtılacağını da biliyoruz. Tanıtım tarihi yaklaştıkça sızıntıların sayısı da artmaya başladı. Daha önce ortaya çıkan canlı görüntüler ve teknik özellikler bunun kanıtı. Bugün ise cihaza ait bir poster ve arka tarafını gösteren listeleme fotoğrafı ortaya çıktı.

Dikey olarak ortaya konumlandırılmış dörtlü arka kamera

Yeni fotoğraflar bir öncekilerini destekleyecek şekilde ikili ön kamerayı gözler önüne seriyor. Bu ön kamera Samsung’a benzer şekilde ekran içerisinde sol üst tarafa konumlandırılmış. Özellikle poster sayesinde ön kısma ait tasarım oldukça net olduğunu söyleyebiliriz.

Redmi K30’dan yeni görüntüler geldi

Cihazın arkasını ise ilk defa ortaya çıkan bu görselle görme şansı yakaladık. Oldukça düşük çözünürlükte olsa da bizleri nasıl bir tasarımın beklediği konusunda bir ön izlenim vermeye yetiyor. Dikey olarak orta kısma yerleştirilmiş dörtlü arka kameranın, dairesel fırçalanmış yüzey ile çevrelendiğini görüyoruz.

Ayrıca Bkz.Amazon sunucuları ARM tabanlı daha hızlı çipsetler ile yenilenecek

Redmi K30’un daha önce sızdırılan teknik özellikleri 6.66 inç 120 Hz 1080P ekran, Snapdragon 730G yonga seti, 20 + 2 MP ön kamera, 64 MP ana + 8 MP telefoto + 13 MP ultra geniş açı + 2 MP arka kamera, 4500 mAh batarya, 27W hızlı şarj, 6 GB RAM ve 64 GB depolama şeklinde sıralanabiliyor. Ayrıca 4G ve 5G olmak üzere iki farklı sürü mü olacak. Daha önce belirttiğimiz üzere 5G’li Redmi K30’un 10 Aralık’ta resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

• Şu telefonlara hafıza kartı desteği koyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 30 Kasım 2019; 10:43:40 >
  • kreat kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartı çok da gerekli değil, karta vereceğiniz para ile 64 yerine 128 Gb alın, hafıza kartları dahili depolama kadar hızlı değil ve çok sık arıza yapıyor, sonra millet fotolarım kayboldu diye ağlıyor, bulut depolamayı tercih edin. Hafıza kartı pişmanlıktır.

• Bakalım pro versiyonu nasıl olacak

• rCoder R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bütün dosyalarımı hafıza kartında taşıyorum. Telefonu sıfırlarken kafam rahat oluyor hiç değilse. Telefon bozulsa bile sim ve hafıza kartını aldım mı yetiyor. Bulut depolamaya kişisel dosya yüklemiyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine birbirinin aynısı telefonlara bir yenisi. taktılar kafası 730g'ye şimdide.
  • Yınga seti nedir abi 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yınga seti dediği nedir yahu yonga seti mi, benim de kafamı karıştırdılar, bir an acaba dedim bu çinlilerin yeni teknolojisi mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran özelliklerinde asıl olay ekranın 120 Hz olması ama onu koyu yapmamışsınız sayın editör :)

• mi9t gibi yapsa daha fazla satar yada ekran altı kamera getirse daha iyi olur.

• Daha güçlü ve ince Meizu 16th nın yanından geçemiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.